Саундбар Sony HT-A3000
Відео 22Фото 11 |
Sony HT-A3000 |
|
Є S-center out роз'єм для підключення до телевізора Sony і використання його динаміків як центральних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony HT-A3000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Hta3000Cel HTA3000CEL Głośnik Czarny 128 x 95 x 64 cm HTA3000.CEL | 2 364 zł |
SONY Soundbar SONY HT-A3000 z wbudowanym subwooferem Czarny | 2 399 zł |
Soundbar SONY HT-A3000 HTA3000.CEL | 2 399 zł |
Sony HT-A3000 z wbudowanym subwooferem 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromec | 2 399 zł |
Soundbar SONY HT-A3000 | 2 605 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →