Telewizor Philips 50PUS8118 50 "
Zdjęcia 4 |
Telewizor pewnej średniej rangi, w którym nadawana treść zdaje się wychodzić poza ekran. Podobny efekt uzyskuje się dzięki inteligentnemu systemowi podświetlenia Ambilight – oświetla on ścianę za panelem telewizora w tonach dominujących nad odpowiednim obszarem ekranu. Model wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Co więcej, telewizor umiejętnie skaluje treści do formatu Ultra HD z niższych rozdzielczości klatek.
Aby spotęgować efekt zanurzenia się w tym, co dzieje się na ekranie, Philips 50PUS8118 zyskał wsparcie dla Dolby Vision i Dolby Atmos. Głośniki stereo na pokładzie telewizora wytwarzają dźwięk o łącznej mocy aż 20 watów. Model wyposażono także w inteligentny system Philips Smart TV z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. Miłośnikom gier konsolowych przyda się złącze HDMI 2.1 z obsługą technologii VRR, ALLM i eARC. Do montażu ściennego panelu TV potrzebny będzie uchwyt VESA o wymiarach 200x300 mm.
Kup Philips 50PUS8118 50 "
Wszystkie ceny 17 →PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 50PUS8118/12 50'' 4K 60Hz Ambilight Satynowy | 2 299 zł |
Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8118/12 TVPHI50LPUS8118 | 3 237 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8118/12 50 cali 4K UHD | 1 752 zł |
Telewizor Philips 50PUS8118/12 50" LED 4K Ultra HD Smart TV Ambilight | 2 499 zł |
Philips 50PUS8118/12 TV-LCD-PHI-0693 | 2 299 zł |
Modyfikacje Philips 50PUS8118
Ceny na Philips 50PUS8118 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8118 43 " | od 1 391 zł | 20 oferty | ||
Philips 50PUS8118 50 " | od 1 752 zł | 17 oferty | ||
Philips 55PUS8118 55 " | od 1 899 zł | 18 oferty | ||
Philips 65PUS8118 65 " | od 2 500 zł | 18 oferty | ||
Philips 70PUS8118 70 " | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Philips 75PUS8118 75 " | od 4 259 zł | 7 oferty |