Ceny na telewizor Philips 43PUS8118 43 "
Zdjęcia 4 | od 1 391 do 3 091 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Smart TV (własny system); Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Philips 43PUS8118/12Zanurzcie się w świat ulubionej treści. Telewizor z Ambilight.Telew Rozetka.plZłóż skargę | 1 428 zł |
PHILIPS Telewizor PHILIPS 43PUS8118/12 SatynowyChcesz cieszyć się najnowszymi premierami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor asystentowi Alexa, czego s... więcejzukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w dramat! Ciesz się także bardzo ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos.Korzyści: MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8118/12 TVPHI43LPUS8118Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Telewizor 4K Ambilight
Chcesz cieszyć się najnowszymi premie... więcejrami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor
asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w
dramat! Ciesz się także bardzo ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos.
Wygląda świetnie, bez względu na to, co oglądasz lub w co grasz.
- Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
- Zgodność ze ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor LED Philips 43PUS8118/12 43 cale 4K UHDTelewizor Philips 43PUS8118/12 43" 4K UHD Ambilight Chcesz cieszyć się najnowszymi premierami?... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 428 zł |
Telewizor Philips 43PUS8118/12 43" LED 4K Ultra HD Smart TV AmbilightTelewizor Philips 43PUS8118/12 43" 4K UHD Ambilight Chcesz cieszyć się najnowszymi premierami? Po prostu powiedz wb... więcejudowanemu w ten telewizor asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w dramat! Ciesz się także bardzo ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 43" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UHD Wyświetlacz: LED Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/ Maxelektro.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Philips 43PUS8118/12 TV-LCD-PHI-0690Telewizor 4K Ambilight - Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem! Chcesz cieszyć się najnowszymi premieram... więceji? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w dramat! Ciesz się także bardzo ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos. Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight. Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry. Niezwykle ostry i żywy obraz. Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor LED 4K z systemem Ambilight zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach. Telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów — nawet w ciemnych i jasnych obszarach — podczas przesyłania strumieniowego treści HDR. Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS8118 43" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby VisiTelewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzaj... więcejąc Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc Electro.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8118/12 122886Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Telewizor 4K Ambilight
Chcesz cieszyć się najnowszymi premie... więcejrami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor
asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w
- Zgodność ze ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS8118 43" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby VisiTelewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzaj... więcejąc Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc Avans.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor 43" Philips 43PUS8118/12Specyfikacja Kolor produktu Czarny Standard VESA Tak Interfejs do montażu panelu 100 x 200 mm... więcejKlasa efektywności energetycznej (SDR) F Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 104 kWh Klasa efektywności energetycznej (HDR) G Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 51 kWh Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W Głębokość podstawy 23,7 cm Szerokość podstawy 77,7 cm Głębokość (bez podstawy) 237 mm Waga (bez podstawy) 8,5 kg Szerokość (bez podstawy) 963 mm Wysokość (bez podstawy) 630 mm Szerokość urządzenia (z podstawą) 963 mm Wysokość urządzenia (z podstawą) 570 mm Głębokość urządzenia (z podstawą) 78 mm Elektroniczny przewodnik po programach Tak Automatyczne wyłączanie zasilania Tak Tryb ECO Tak Współpraca z Amazon Alexa Tak Współpraca z Asystentem Google Tak Okres programowania 8 dni Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Wersja Bluetooth 5.0 Bluetooth Tak Wi-Fi Tak Przewodowa sieć LAN Tak Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) Funkcje dotyczące telegazety Tak Obsługiwany format napisów TXT Obsługiwany format napisów SSA Obsługiwany format napisów SUB Obsługiwany format napisów SMI Obsługiwany format napisów ASS Obsługiwany format napisów SRT Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG) Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10) Teletekst 1000 stron(y) Tryb gry Tak Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1 Obsługiwane formaty plików wideo H.265 Obsługiwane formaty plików wideo H.264 Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo HEVC Obsługiwane formaty plików wideo VP9 Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4 Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2 Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio WMA Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio WMA-PRO Obsługiwane formaty audio FLAC Format kompresji zdjęć PNG Format kompresji zdjęć BMP Format kompresji zdjęć HEIF Format kompresji zdjęć GIF Format kompresji zdjęć JPEG Waga wraz z opakowaniem 11 kg Podstawa biurkowa Tak Głębokość ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 679 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8118/12 122886Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Telewizor 4K Ambilight
Chcesz cieszyć się najnowszymi premie... więcejrami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor
asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w
- Zgodność ze ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS8118 43" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby VisiTelewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzaj... więcejąc Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Telewizor Philips 43PUS8118/12 LED 43'' 4K Ultra HD Ambilight | 1 391 zł |
Telewizor Philips 43PUS8118/12 43' 4KUHD AmbilightTelewizor Philips 43PUS8118/12 43' 4K UHD Ambilight Chcesz cieszyć się najnowszymi premierami? Po prostu powiedz wb... więcejudowanemu w ten telewizor asystentowi Alex... EmpikZłóż skargę | 1 541 zł |
Telewizor 43" Philips 43PUS8118/12 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 449 zł |
Telewizor 43" Philips 43PUS8118/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) | 2 261 zł |
Telewizor Philips 43PUS8118 4K UHD Ambilight Smart | 1 580 zł |
Philips 43PUS8118/12 43" (108 cm) Telewizor Smart TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB- | 3 091 zł |
Philips 43PUS8118 - 108cm | 1 529 zł |
Philips 43PUS8118 43" LED 4K Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision - darmo | 1 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!