Telewizor Loewe We SEE 55 55 "
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Loewe We SEE 55 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, Edge LED
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Loewe We SEE 55 55 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Loewe We. SEE 55" (coral red) | 8 499 zł |
Loewe WE. SEE 55" coral red LED 4K UHD VIDAA Dolby Vision HDMI 2.1 - darmo | 4 599 zł |
Loewe We. SEE 55" (aqua blue) | 8 499 zł |
Loewe We. SEE 55" + floor stand universal | 8 898 zł |
Loewe We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny) | 9 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Loewe We SEE 55
Ceny na Loewe We SEE 55 |
---|---|---|---|---|
Loewe We SEE 32 32 " | od 2 300 zł | 2 oferty | ||
Loewe We SEE 43 43 " | od 3 199 zł | 10 oferty | ||
Loewe We SEE 50 50 " | od 3 899 zł | 9 oferty | ||
Loewe We SEE 55 55 " | od 4 599 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →