Telewizor Samsung HG-55AU800 55 " (HG55AU800NFXZA)
Zdjęcia 6 |
Samsung HG-55AU800 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung HG-55AU800 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor hotelowy SAMSUNG 55″ HG55AU800EEXEN | 3 898 zł |
Telewizor Samsung HG55AU800EEXEN LED 55'' 4K Ultra HD Tizen | 3 319 zł |
Samsung HG55AU800EEXEN telewizor hotelowy 139,7 cm HG55AU800EEXEN | 2 996 zł |
Telewizor hotelowy SAMSUNG 55″ HG55AU800EEXEN | 3 669 zł |
Modyfikacje Samsung HG-55AU800
Ceny na Samsung HG-55AU800 |
---|---|---|---|---|
Samsung HG-43AU800 43 " | od 2 072 zł | 5 oferty | ||
Samsung HG-50AU800 50 " | od 2 963 zł | 3 oferty | ||
Samsung HG-55AU800 55 " | od 2 996 zł | 5 oferty | ||
Samsung HG-65AU800 65 " | od 4 322 zł | 3 oferty | ||
Samsung HG-75AU800 75 " | od 8 458 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →