Telewizor Samsung HG-43AU800 43 "
Zdjęcia 6 |
Samsung HG-43AU800 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung HG-43AU800 43 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LED TVH HG43AU800EE 43IN HG43AU800EEXXU | 3 887 zł |
Samsung Telewizor hotelowy 43 cele HAU8000 UHD 3840x2160 DVB-T2CS2, BT Aud | 2 392 zł |
Samsung Telewizor hotelowy 43 cele HAU8000 UHD 3840x2160 DVB-T2CS2, BT Aud | 2 671 zł |
Samsung Telewizor hotelowy 43 cele HAU8000 UHD 3840x2160 DVB-T2CS2, BT Aud | 2 392 zł |
Samsung HG43AU800EEXEN telewizor hotelowy 109,2 cm HG43AU800EEXEN | 2 071 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Samsung HG-43AU800
Ceny na Samsung HG-43AU800 |
---|---|---|---|---|
Samsung HG-43AU800 43 " | od 2 071 zł | 9 oferty | ||
Samsung HG-50AU800 50 " | od 2 967 zł | 4 oferty | ||
Samsung HG-55AU800 55 " | od 2 992 zł | 5 oferty | ||
Samsung HG-65AU800 65 " | od 4 329 zł | 3 oferty | ||
Samsung HG-75AU800 75 " | od 8 458 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →