Телевізор Sony XR-77A80L 77 "
Фото 13 |
Sony XR-77A80L 77 "
2023 рікSeries A804K120 Гцголосове управліннясабвуферAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionSony XR
Екран:77 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Стандартний пульт ДК
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-77A80L 77 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor SONY XR-77A80LAEP 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby | 14 999 zł |
Telewizor Sony XR-77A80L OLED 77'' 4K Ultra HD Google TV | 15 196 zł |
Sony XR-77A80L 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 14 999 zł |
Sony XR-77A80L 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 14 999 zł |
Модификації Sony XR-77A80L
Ціни на Sony XR-77A80L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A80L 55 " | від 8 295 zł | 6 пропозицій | ||
Sony XR-65A80L 65 " | від 9 660 zł | 7 пропозицій | ||
Sony XR-77A80L 77 " | від 14 999 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-83A80L 83 " | від 19 299 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →