Телевізор Sony XR-83A80L 83 "
Фото 13 |
Sony XR-83A80L 83 "
2023 рікSeries A804K120 Гцголосове управліннясабвуферAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionSony XR
Екран:83 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Стандартний пульт ДК
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-83A80L 83 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony FWD-83A80L TV 211 m 83" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Czarny | 47 336 zł |
SONY Telewizor OLED SONY XR-83A80LPAEP 83" 4K 120Hz Google TV HDR Dolby AtTelewizor Sony Xr-83A80L Oled Pure Black z procesorem Cognitive Processor XR. Wyjątkowa jasność, czysta czerń. Połącz czystoś... щеć czerni i jasność ekranu Oled z potencjałem procesora Cognitive Processor XR, a uzyskasz obraz tak realistyczny, jak nigdy wcześniej. Kontrast. Jak w prawdziwym życiu. Sekret tkwi w maksymalnej jasności i czystej czerni. Nagle poczujesz głębię i ujrzysz wszystkie szczegóły i faktury, których czasem brakuje na innych ekranach. Głośnik w ekranie, zawsze wciągający. Kiedy śledzisz rozwój wydarzeń, słyszysz dźwięk dokładnie pasujący do akcji. Podobnie jak w kinie. MediaMarkt.plПоскаржитись | 21 999 zł |
Telewizor OLED Sony XR-83A80L 83 cale 4K UHDNiech kino zagości w Twoim domu z mocą koloru i pięknych szczegółów. Poznaj telewizor Sony... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 19 299 zł |
Telewizor Sony XR83A80LPAEP 83" OLED 4K Ultra HD Smart TVTelewizor Sony XR83A80LPAEP 83" OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Android TV Telewizor OLED z procesorem Cognitive Processor XR... ще™ zapewnia imponujący kontrast i wiernie oddaje każdy szczegół — nawet w oślepiającym świetle lub głębokim cieniu. A prosto z ekranu dobiega wciągający dźwięk. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rozmiar ekranu: 83" Rozdzielczość: 3840x2160 Typ panelu: OLED System: Android 10 Dźwięk: Dolby Atmos Typ HD: 4K Ultra HD Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T Teletext: Tak Wi-Fi HDR Klasa energetyczna: F Fantastyczny, jasny obraz i czysta czerń na ekranie OLED Zobacz każdy szczegół, nawet w oślepiającym świetle lub głębokim cieniu. Ten telewizor OLED z procesorem Cognitive Processor XR™ zapewnia najwyższą jakość i niezwykły realizm obrazu. Czysta czerń. Maksymalna jasność. Imponujący kontrast. Technologia XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolor i kontrast w jasnych fragmentach. Dzięki czujnikowi mierzącemu temperaturę panelu o wysokiej luminancji procesor Cognitive Processor XR™ może określać temperaturę ekranu i precyzyjnie regulować ilość światła. Wszystko w jakości zbliżonej do 4K Telewizor nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Technologia interpolacji XR 4K inteligentnie rekonstruuje brakujące faktury i detale z wykorzystaniem obszernej bazy danych Inteligentna analiza ruchu nadająca płynność szybkim akcjom Aby zapobiec zamazaniu obiektów w ruchu, technologia XR OLED Motion wykrywa i analizuje zawartość poszczególnych klatek. Następnie generuje dodatkowe obrazy i wstawia je między źródłowe klatki, poprawiając płynność i widzialność akcji. Piękne kolory podczas oglądania z dowolnego miejsca w salonie Obrazy widziane od przodu i pod kątem są teraz jednakowo przyjemne dla oka. Panel OLED z samorzutnie świecącymi pikselami gwarantuje wierne i spójne odwzorowanie kolorów w każdym obrazie. Oglądaj Netflix w studyjnej jakości, z automatyczną optymalizacją Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Dzięki temu jasność filmów z serwisu Netflix jest dopasowana do oświetlenia w pomieszczeniu. Dźwięk ze środka ekranu, idealnie pasujący do akcji Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ dźwięk dobiega z właściwego miejsca na scenie. Wrażenie jest znacznie bardziej intensywne niż w przypadku standardowych telewizorów, w których źródło dźwięku znajduje się z tyłu, za ekranem. Rozrywka z interpolowanym dźwiękiem przestrzennym 3D Technologia XR Surround generuje wirtualny efekt w dźwięku z samych głośników telewizora — bez głośników sufitowych lub skierowanych w górę. Telewizory BRAVIA XR™ są także zgodne z Dolby Atmos®. Acoustic Center Sync Technologia Acoustic Center Sync pozwala zmienić zgodny telewizor BRAVIA™ i soundbar w głośnik centralny. Dzięki dokładnemu dopasowaniu Maxelektro.plПоскаржитись | 27 999 zł |
Telewizor SONY XR-83A80LAEP 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos DolbyPrzenieś kinową atmosferę do domu z jasnym, pełnym detali obrazem. Oto telewizor Sony BRAVIA XR A80L OLED. OLED to jakość obr... щеazu z wyjątkowo czystą czernią i wspaniałą jasnością, zapewniając realistyczną głębię i fakturę. W A80L połączyliśmy nasz oszałamiający nowy panel OLED z XR OLED Contrast Pro, aby zwiększyć kolory i kontrast jak nigdy dotąd. Czerń jest teraz tak wyraźna i kompletna, że podczas oglądania ulubionego filmu Sci-Fi masz wrażenie, że przenosisz się do odległej galaktyki.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 21 999 zł |
Sony XR-83A80L 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2Akcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDПоскаржитись | 21 999 zł |
Sony XR-83A80L 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 21 999 zł |
Серія Sony A80 (OLED, акустика)Порівняти в таблиці →
від 7 699 zł
55 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 14 999 zł
77 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 9 099 zł
65 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 849 zł
55 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 19 299 zł
83 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 12 589 zł
77 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 9 899 zł
65 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 12 499 zł
77 ", 4K, 120 Гц, OLED, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 997 zł
65 ", 4K, 120 Гц, OLED, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 8 699 zł
55 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony XR-83A80L →
Модификації Sony XR-83A80L
Ціни на Sony XR-83A80L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A80L 55 " | від 7 699 zł | 7 пропозицій | ||
Sony XR-65A80L 65 " | від 9 099 zł | 7 пропозицій | ||
Sony XR-77A80L 77 " | від 14 999 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-83A80L 83 " | від 19 299 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 19 999 zł
85 ", 4K, 120 Гц, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 123 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 599 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 488 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI