Telewizor Sony XR-83A80L 83 "
Zdjęcia 13 |
Sony XR-83A80L 83 "
2023 rokSeries A804K120 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionSony XR
Wyświetlacz:83 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Standardowy pilot
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-83A80L 83 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony FWD-83A80L TV 211 m 83" 4K Ultra HD Smart TV WiFi Czarny | 47 336 zł |
SONY Telewizor OLED SONY XR-83A80LPAEP 83" 4K 120Hz Google TV HDR Dolby AtTelewizor Sony Xr-83A80L Oled Pure Black z procesorem Cognitive Processor XR. Wyjątkowa jasność, czysta czerń. Połącz czystoś... więcejć czerni i jasność ekranu Oled z potencjałem procesora Cognitive Processor XR, a uzyskasz obraz tak realistyczny, jak nigdy wcześniej. Kontrast. Jak w prawdziwym życiu. Sekret tkwi w maksymalnej jasności i czystej czerni. Nagle poczujesz głębię i ujrzysz wszystkie szczegóły i faktury, których czasem brakuje na innych ekranach. Głośnik w ekranie, zawsze wciągający. Kiedy śledzisz rozwój wydarzeń, słyszysz dźwięk dokładnie pasujący do akcji. Podobnie jak w kinie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 21 999 zł |
Telewizor OLED Sony XR-83A80L 83 cale 4K UHDNiech kino zagości w Twoim domu z mocą koloru i pięknych szczegółów. Poznaj telewizor Sony... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 19 299 zł |
Telewizor Sony XR83A80LPAEP 83" OLED 4K Ultra HD Smart TVTelewizor Sony XR83A80LPAEP 83" OLED 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Android TV Telewizor OLED z procesorem Cognitive Processor XR... więcej™ zapewnia imponujący kontrast i wiernie oddaje każdy szczegół — nawet w oślepiającym świetle lub głębokim cieniu. A prosto z ekranu dobiega wciągający dźwięk. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rozmiar ekranu: 83" Rozdzielczość: 3840x2160 Typ panelu: OLED System: Android 10 Dźwięk: Dolby Atmos Typ HD: 4K Ultra HD Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T Teletext: Tak Wi-Fi HDR Klasa energetyczna: F Fantastyczny, jasny obraz i czysta czerń na ekranie OLED Zobacz każdy szczegół, nawet w oślepiającym świetle lub głębokim cieniu. Ten telewizor OLED z procesorem Cognitive Processor XR™ zapewnia najwyższą jakość i niezwykły realizm obrazu. Czysta czerń. Maksymalna jasność. Imponujący kontrast. Technologia XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolor i kontrast w jasnych fragmentach. Dzięki czujnikowi mierzącemu temperaturę panelu o wysokiej luminancji procesor Cognitive Processor XR™ może określać temperaturę ekranu i precyzyjnie regulować ilość światła. Wszystko w jakości zbliżonej do 4K Telewizor nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Technologia interpolacji XR 4K inteligentnie rekonstruuje brakujące faktury i detale z wykorzystaniem obszernej bazy danych Inteligentna analiza ruchu nadająca płynność szybkim akcjom Aby zapobiec zamazaniu obiektów w ruchu, technologia XR OLED Motion wykrywa i analizuje zawartość poszczególnych klatek. Następnie generuje dodatkowe obrazy i wstawia je między źródłowe klatki, poprawiając płynność i widzialność akcji. Piękne kolory podczas oglądania z dowolnego miejsca w salonie Obrazy widziane od przodu i pod kątem są teraz jednakowo przyjemne dla oka. Panel OLED z samorzutnie świecącymi pikselami gwarantuje wierne i spójne odwzorowanie kolorów w każdym obrazie. Oglądaj Netflix w studyjnej jakości, z automatyczną optymalizacją Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Dzięki temu jasność filmów z serwisu Netflix jest dopasowana do oświetlenia w pomieszczeniu. Dźwięk ze środka ekranu, idealnie pasujący do akcji Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ dźwięk dobiega z właściwego miejsca na scenie. Wrażenie jest znacznie bardziej intensywne niż w przypadku standardowych telewizorów, w których źródło dźwięku znajduje się z tyłu, za ekranem. Rozrywka z interpolowanym dźwiękiem przestrzennym 3D Technologia XR Surround generuje wirtualny efekt w dźwięku z samych głośników telewizora — bez głośników sufitowych lub skierowanych w górę. Telewizory BRAVIA XR™ są także zgodne z Dolby Atmos®. Acoustic Center Sync Technologia Acoustic Center Sync pozwala zmienić zgodny telewizor BRAVIA™ i soundbar w głośnik centralny. Dzięki dokładnemu dopasowaniu Maxelektro.plZłóż skargę | 27 999 zł |
Telewizor SONY XR-83A80LAEP 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos DolbyPrzenieś kinową atmosferę do domu z jasnym, pełnym detali obrazem. Oto telewizor Sony BRAVIA XR A80L OLED. OLED to jakość obr... więcejazu z wyjątkowo czystą czernią i wspaniałą jasnością, zapewniając realistyczną głębię i fakturę. W A80L połączyliśmy nasz oszałamiający nowy panel OLED z XR OLED Contrast Pro, aby zwiększyć kolory i kontrast jak nigdy dotąd. Czerń jest teraz tak wyraźna i kompletna, że podczas oglądania ulubionego filmu Sci-Fi masz wrażenie, że przenosisz się do odległej galaktyki.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 21 999 zł |
Sony XR-83A80L 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2Akcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDZłóż skargę | 21 999 zł |
Sony XR-83A80L 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 21 999 zł |
Seria Sony A80 (OLED, akustyczny)Porównaj w tabeli →
od 8 295 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 999 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 660 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 280 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 19 299 zł
83 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 889 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 899 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 499 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 997 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 699 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony XR-83A80L
Ceny na Sony XR-83A80L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A80L 55 " | od 8 295 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-65A80L 65 " | od 9 660 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-77A80L 77 " | od 14 999 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-83A80L 83 " | od 19 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 19 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI