Телевізор Sony XR-42A90K 42 "
Відео 4Фото 2 |
Sony XR-42A90K 42 "
42 "48 "
Екран:42 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony XR-42A90K 42 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Telewizor SONY XR-42A90K Tytanowo-czarny | 5 999 zł |
Telewizor OLED Sony XR-42A90K 42 cale 4K UHD | 5 999 zł |
Telewizor Sony XR-42A90K OLED 42'' 4K Ultra HD Android | 6 677 zł |
Sony XR-42A90K 42" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 5 999 zł |
Sony XR-42A90K - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 6 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony XR-42A90K
Ціни на Sony XR-42A90K |
---|---|---|---|---|
Sony XR-42A90K 42 " | від 5 999 zł | 5 пропозицій | ||
Sony XR-48A90K 48 " | від 6 657 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →