Телевізор Sony KD-43X75WL 43 " (KD43X75WLPU)
Sony KD-43X75WL 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 240 к/с, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony KD-43X75WL 43 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Telewizor SONY KD43X75WLPAEP Czarny | 2 699 zł |
Telewizor LED Sony KD-43X75WL 43 cale 4K UHD | 2 472 zł |
Telewizor SONY KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 2 699 zł |
Sony KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2 | 2 699 zł |
Sony KD43X75WL 43" (108cm) 4K Ultra HD Smart Google LED TV ...nie z tej zi | 2 723 zł |
Sony KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmowy od | 2 699 zł |
Sony Kd43x75wlpaep 43´´ 4k Led Tv Pomarańczowy Europe PAL | 3 601 zł |
Модификації Sony KD-43X75WL
Ціни на Sony KD-43X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | від 2 472 zł | 7 пропозицій | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | від 2 771 zł | 10 пропозицій | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | від 2 999 zł | 9 пропозицій | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | від 3 699 zł | 6 пропозицій | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | від 4 969 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →