Telewizor Sony KD-43X75WL 43 " (KD43X75WLPU)
Sony KD-43X75WL 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 240 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony KD-43X75WL 43 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor SONY KD43X75WLPAEP Czarny | 2 699 zł |
Telewizor LED Sony KD-43X75WL 43 cale 4K UHD | 2 472 zł |
Telewizor SONY KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 2 699 zł |
Sony KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2 | 2 699 zł |
Sony KD43X75WL 43" (108cm) 4K Ultra HD Smart Google LED TV ...nie z tej zi | 2 723 zł |
Sony KD-43X75WL 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmowy od | 2 699 zł |
Sony Kd43x75wlpaep 43´´ 4k Led Tv Pomarańczowy Europe PAL | 3 601 zł |
Modyfikacje Sony KD-43X75WL
Ceny na Sony KD-43X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | od 2 472 zł | 7 oferty | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | od 2 771 zł | 10 oferty | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | od 2 999 zł | 9 oferty | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | od 3 699 zł | 6 oferty | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | od 4 969 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →