Telewizor Sony XR-77A80L 77 "
Zdjęcia 13 |
Sony XR-77A80L 77 "
2023 rokSeries A804K120 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionSony XR
Wyświetlacz:77 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Standardowy pilot
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-77A80L 77 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor SONY XR-77A80LAEP 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby | 14 999 zł |
Telewizor Sony XR-77A80L OLED 77'' 4K Ultra HD Google TV | 15 196 zł |
Sony XR-77A80L 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 14 999 zł |
Sony XR-77A80L 77" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 14 999 zł |
Modyfikacje Sony XR-77A80L
Ceny na Sony XR-77A80L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A80L 55 " | od 8 295 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-65A80L 65 " | od 9 660 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-77A80L 77 " | od 14 999 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-83A80L 83 " | od 19 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →