Telewizor Sony KD-32W800 32 "
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Stosunkowo mały telewizor SMART LCD z wysokiej jakości 32-calowym ekranem o rozdzielczości HD, obsługą wyjścia wideo o wysokim zakresie dynamiki, zestawem aktualnych tunerów oraz wbudowanym modułem Wi-Fi. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej 2021, skierowany do użytkowników, którzy chcą uzyskać pełnowartościowy SMART TV do małych pomieszczeń. Do odbioru transmisji cyfrowych (transmisja DVB-T2, kabel DVB-C) i analogowych (PAL, NTSC, SECAM) jest wyposażony w uniwersalny tuner kombinowany.
Ekran telewizora Sony KD-32W800 wykonany jest w oparciu o wysokiej jakości ośmiobitową matrycę LCD z bezpośrednim podświetleniem LED, rozdzielczością 1366x768 i dobrym odwzorowaniem kolorów. Według producenta matryca demonstruje szerokie kąty widzenia, wystarczającą jasność i przyzwoity poziom kontrastu. Powłoka oprogramowania SMART jest oparta na systemie operacyjnym Android TV, a do instalowania aplikacji służy Google Play. Dzięki wbudowanemu portowi Wi-Fi 4 i Ethernet LAN, użytkownik może uzyskać dostęp do różnorodnych zasobów WAN i rozrywki (w tym globalnych i lokalnych usług przesyłania strumieniowego). Wysokiej jakości dźwięk zapewnia wbudowany system stereo (2x5 W) obsługujący Dolby Audio.
Kup Sony KD-32W800 32 "
Wszystkie ceny 14 →Sony KD32W800P 32-calowy telewizor HD 80 cm 2021 KD32W800PAEP | 2 321 zł |
Telewizor Sony KD32W800P | 1 379 zł |
SONY Telewizor SONY KD-32W800 Czarny | 1 699 zł |
Telewizor LED Sony KD-32W800 32 cale HD Ready | 1 379 zł |
Telewizor LED Sony KD-32W800 32 cale HD Ready | 1 379 zł |