Telewizor Sony XR-55A80L 55 "
Zdjęcia 13 |
Telewizor OLED klasy premium z 55-calowym ekranem obsługującym Google TV. Inteligentny system zapewnia wygodny dostęp do rekomendacji oglądania treści w oparciu o preferencje widza, posiada wbudowany Chromecast i wygodne sterowanie głosowe. Jednak „sok” w modelu to oczywiście niezwykle realistyczny obraz. Sony XR-55A80L wyświetla obraz w rozdzielczości 3840x2160 pikseli, a procesor Sony Cognitive XR umiejętnie skaluje wideo z formatów dolnoklatkowych do 4K.
Pozwala to rozpoznać rodzaj i oryginalną jakość treści. Jeśli chodzi o obsługę technologii wysokiego zakresu dynamiki, telewizor współpracuje z formatami HDR10, HLG i Dolby Vision. Dźwięk z telewizora pochodzi bezpośrednio z ekranu, co zapewnia większy efekt tego, co się dzieje. Model otrzymał 50-watowy system audio z dwoma subwooferami. Z czterech portów HDMI w konstrukcji telewizora dwa złącza są wykonane w wersji 2.1 - za ich pośrednictwem można przesyłać sygnał wideo w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s z adaptacyjną szybkością klatek VRR i technologiami ALLM o niskim opóźnieniu. Ponadto jeden z portów HDMI v 2.1 odpowiada za wykonywanie zadań eARC w celu podłączenia soundbarów. Telewizor posiada 32 GB pamięci wewnętrznej, a do komunikacji bezprzewodowej dostępne są Wi-Fi 5 i Bluetooth v 4.2.
Kup Sony XR-55A80L 55 "
Wszystkie ceny 7 →Sony FWD-55A80L | 22 706 zł |
SONY Telewizor OLED SONY XR-55A80LAEP Tytanowo-czarny | 8 499 zł |
Sony Bravia Professional Displays FWD-55A80L A80L Series - 55" Class (54.6 | 12 274 zł |
Telewizor OLED Sony XR-55A80L 55 cali 4K UHD | 8 295 zł |
Telewizor Sony FWD-55A80L OLED 55'' 4K Ultra HD Android | 12 504 zł |
Sony XR-55A80L 55" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 8 499 zł |
Sony XR-55A80L 55" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 8 499 zł |
Modyfikacje Sony XR-55A80L
Ceny na Sony XR-55A80L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A80L 55 " | od 8 295 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-65A80L 65 " | od 9 660 zł | 7 oferty | ||
Sony XR-77A80L 77 " | od 14 999 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-83A80L 83 " | od 19 299 zł | 7 oferty |