Telewizor Sony KD-85X80L 85 "
Zdjęcia 8 |
Sony KD-85X80L 85 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 50 Hz, ids 200 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony KD-85X80L 85 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED SONY KD-85X80L 4K X1 Triluminos Google TV | 9 539 zł |
Telewizor LED Sony KD-85X80L 85 cali 4K UHDSony KD-85X80L Wyraźniejszy obraz, cokolwiek oglądasz Nawet jeśli Twój ulubiony film ma... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 7 999 zł |
Telewizor Sony BRAVIA KD85X80L 85" Direct LED 4K Ultra HD Android TV KD85XTelewizor Sony BRAVIA KD85X80L 85" Direct LED 4K Ultra HD Android TV Zanurz się w kolorach i jasności obrazu jak nigdy dotąd... więcejz telewizorem Sony BRAVIA KD85X80L. Ten imponujący telewizor o przekątnej ekranu 85 cali i technologii Direct LED dostarcza obraz 4K Ultra HD, który przenosi doświadczenie oglądania na zupełnie nowy poziom. Dzięki technologii HDR, obraz jest bogaty w detale i głębię kolorów, niezależnie od tego, czy oglądasz film akcji, program dokumentalny czy ulubiony serial. Sony BRAVIA KD85X80L obsługuje technologie poprawy obrazu takie jak HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma), Live Colour, Motionflow XR, a także tryby obrazu - żywy, standardowy, kinowy, własny oraz Dolby Vision, które pomagają dostosować obraz do Twoich indywidualnych preferencji. Technologia Dolby Audio, Dolby Atmos oraz DTS, w połączeniu z mocą głośników o mocy 20W, oferują dźwięk przestrzenny, który dopełnia doskonałości obrazu, tworząc prawdziwie kinowe doświadczenie w Twoim domu. Telewizor Sony BRAVIA KD85X80L jest wyposażony w system operacyjny Android, który oferuje dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług. Dzięki funkcji Smart TV i wbudowanemu Wi-Fi, możesz swobodnie przeglądać internet, korzystać z popularnych serwisów streamingowych oraz korzystać z wielu innych funkcji multimedialnych Maxelektro.plZłóż skargę | 9 999 zł |
Telewizor Sony FWD-85X80L LED 85'' 4K Ultra HD Google TV | 14 849 zł |
Telewizor SONY KD-85X80L 85" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMTelewizor SONY KD-75X80L - kluczowym parametrem jest kolor, dzięki czemu wszystko co oglądasz wręcz zapiera dech w piersiach.... więcejNasza szeroka paleta kolorów Triluminos Pro jest nasycona naturalnymi barwami i odcieniami, których nie znajdziesz w innych telewizorach. Kiedy kolory są tak realistyczne, nic nie może rozproszyć Twojej uwagi, będziesz w pełni pochłonięty oglądaniem każdego filmu, programu telewizyjnego, meczu lub gry. Nasz procesor X1 to niezwykła moc stojąca za tymi jasnymi, kolorowymi obrazami. W rzeczywistości przetwarzanie obrazu zawsze leżało u podstaw filozofii tworzenia telewizorów firmy Sony, a rodzina procesorów X1 jest zwieńczeniem dziesięcioleci prac rozwojowych i inżynieryjnych. Każdy sygnał jest analizowany w czasie rzeczywistym w celu wydobycia intensywnego kontrastu, szczytowej jasności i naturalnych kolorów. Dzięki temu, że wszystko, co oglądasz, jest udoskonalone do perfekcji, X80L będzie centralnym elementem domowej rozrywki.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 7 999 zł |
Seria Sony X80 (DirectLED)Porównaj w tabeli →
od 3 499 zł
50 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 390 zł
43 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 099 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 660 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 240 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 351 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 200 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 949 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 240 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 218 zł
50 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 962 zł
55 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 700 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 266 zł
65 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 995 zł
85 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
85 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 742 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 231 zł
75 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony KD-85X80L
Ceny na Sony KD-85X80L |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X80L 43 " | od 3 390 zł | 7 oferty | ||
Sony KD-50X80L 50 " | od 5 218 zł | 2 oferty | ||
Sony KD-55X80L 55 " | od 4 962 zł | 3 oferty | ||
Sony KD-65X80L 65 " | od 8 266 zł | 1 oferta | ||
Sony KD-75X80L 75 " | od 11 231 zł | 1 oferta | ||
Sony KD-85X80L 85 " | od 7 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI