Telewizor Sony XR-98X90L 98 "
Zdjęcia 4 |
Sony XR-98X90L 98 "
2023 rokSeries X85/X904K120 Hzsterowanie głosoweAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIDolby VisionSony XRduża liczba głośników
Wyświetlacz:98 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-98X90L 98 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor LED SONY XR-98X90LAEP 98'' 4K 100/120Hz Google TV Full ArraTen telewizor Full Array LED 4K z procesorem Cognitive Processor XR wyróżnia się realistyczną głębią i mocnym kontrastem. Now... więcejy system lokalnego wygaszania ożywia każdą scenę, a odtwarzany dźwięk dokładnie pasuje do obrazu. Korzyści: Procesor Cognitive Processor XR w telewizorach Bravia XR przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Wykorzystanie wiedzy o ludzkim wzroku i słuchu zapewnia nowe przeżycia i pozwala bez reszty wciągnąć widza w scenę. Pozwól zachwycić się głębią naturalnie wyglądającego, realistycznego obrazu. Rewolucyjny procesor wykorzystuje ludzką perspektywę, by w mgnieniu oka kompleksowo przeanalizować i zoptymalizować setki tysięcy elementów, a w połączeniu z panelem Full Array LED wytworzyć naturalny obraz i realistyczne kontrasty. Zaawansowana technologia głośników i procesor Cognitive Processor XR zmienią każdy dźwięk w intensywne doznanie. Będzie on czystszy i wyraźniejszy bez względu na to, co oglądasz. Idealna harmonia między obrazem a dźwiękiem nada rozrywce nowy poziom. Kiedy chcesz szybko zacząć oglądanie, użyj swojego głosu. Aby znaleźć film lub program, powiedz jego tytuł. Albo poproś o propozycje, mówiąc na przykład „pokaż mi filmy przygodowe sci-fi”. MediaMarkt.plZłóż skargę | 24 999 zł |
Telewizor LED Sony XR-98X90L 98 cali 4K UHDMocny kontrast. Żywe kolory. Ten telewizor Full Array LED 4K z procesorem Cognitive Processor... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 24 995 zł |
Telewizor SONY XR-98X90L 98" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby VisioSony XR-X90L to wszechstronny telewizor 4K 98 cali i jeden z najlepszych biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Należy do... więcejserii Sony Bravia X90L i w sklepach może być również dostępny pod oznaczeniem Sony XR55X90K oraz Sony XRX90L. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego oglądania programów telewizyjnych, jako ekran kina domowego i konsoli do gier. W tej prezentacji poznasz najważniejsze informacje, w tym dane techniczne, funkcje, opinie i ceny tego modelu telewizora Sony w sklepach w Polsce. Sony XR-X90L oferuje świetną jakość obrazu 4K dzięki współpracy dwóch podzespołów: panelu LCD Full Array LED z nową strukturą diod oraz układu Cognitive Processor XR. Panel LCD w tym modelu podświetlany jest standardowymi diodami LED, jednak dzięki bezpośredniemu sterowanemu strefowo podświetleniu telewizor osiąga naturalny kontrast w jasnych i ciemnych obszarach obrazu nabierając prawdziwej głębi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 24 999 zł |
Telewizor Sony XR-98X90L LED 98" 4K Ultra HD Google TV | 27 106 zł |
Sony XR-98X90L 98" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtAkcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDZłóż skargę | 24 999 zł |
Seria Sony X85/X90 (FALD)Porównaj w tabeli →
od 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony XR-98X90L
Ceny na Sony XR-98X90L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55X90L 55 " | od 5 399 zł | 6 oferty | ||
Sony XR-65X90L 65 " | od 5 990 zł | 5 oferty | ||
Sony XR-75X90L 75 " | od 8 497 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-85X90L 85 " | od 10 999 zł | 2 oferty | ||
Sony XR-98X90L 98 " | od 24 995 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI