Telewizor Sony XR-75X90L 75 "
Zdjęcia 4 |
Sony XR-75X90L 75 "
2023 rokSeries X85/X904K120 Hzsterowanie głosoweAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIDolby VisionSony XRduża liczba głośników
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-75X90L 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor LED SONY XR-75X90LAEP 75'' 4K 100/120Hz Google TV Full ArraTen telewizor Full Array LED 4K z procesorem Cognitive Processor XR wyróżnia się realistyczną głębią i mocnym kontrastem. Nowy system lokalnego wygaszania ożywia każdą scenę, a odtwarzany dźwięk dokładnie pasuje do obrazu.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 8 497 zł |
Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtmTelewizor Full Array LED 4K z procesorem 4K HDR Processor X1™ zapewnia wysoki kontrast w jasnych i ciemnych obszarach, dzięki czemu obraz staje się bardzo szczegółowy. Usłysz czystość brzmienia i bogaty bas w muzyce i ścieżkach dźwiękowych do filmów. Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR Processor X1™ pozwala nadać realistyczny kont... więcejrast całemu obrazowi, od jasnych do ciemnych obszarów. Kiedy oglądasz kino akcji, serial lub program muzyczny, wyraźnie usłyszysz każdy dźwięk. Odtworzy go głośnik X-Balanced Speaker™ o dużej mocy, zaprojektowany tak, by mieścił się w smukłej obudowie telewizora. Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie. Dzięki wąskiej ramce ekran staje się jeszcze większy, a uwaga skupia się na obrazie. Znakomity obraz i dźwięk nigdy nie powinny szkodzić środowisku. Staramy się zatem systematycznie zmniejszać nasz wpływ na planetę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 8 497 zł |
Sony XR-75X90L 75" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtAkcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDZłóż skargę | 8 499 zł |
Sony XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy odb | 8 499 zł |
Seria Sony X85/X90 (FALD)Porównaj w tabeli →
od 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony XR-75X90L
Ceny na Sony XR-75X90L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55X90L 55 " | od 5 399 zł | 6 oferty | ||
Sony XR-65X90L 65 " | od 5 990 zł | 5 oferty | ||
Sony XR-75X90L 75 " | od 8 497 zł | 4 oferty | ||
Sony XR-85X90L 85 " | od 10 999 zł | 2 oferty | ||
Sony XR-98X90L 98 " | od 24 995 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 599 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Smart TV, Wi-Fi, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 490 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 834 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)