Telewizor Sony XR-83A90J 83 "
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Sony XR-83A90J 83 "
2021 rokSeries A904K120 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDDolby VisionIMAX EnhancedSony XR
Wyświetlacz:83 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Sony Cognitive Processor XR, system operacyjny Google TV, podświetlany pilot.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-83A90J 83 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor OLED SONY XR-83A90J Tytanowo-czarny | 19 999 zł |
Telewizor OLED Sony XR-83A90J 83 cale 4K UHD | 18 539 zł |
Telewizor SONY XR83A90JAEP 83" OLED 4K 100Hz Android TV Dolby Atmos Dolby | 19 999 zł |
Sony XR-83A90J 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 19 999 zł |
Sony XR-83A90J 83" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 19 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony XR-83A90J
Ceny na Sony XR-83A90J |
---|---|---|---|---|
Sony XR-55A90J 55 " | od 6 500 zł | 1 oferta | ||
Sony XR-65A90J 65 " | od 10 195 zł | 2 oferty | ||
Sony XR-83A90J 83 " | od 18 539 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →