Telewizor Sony KD-43X80L 43 "
Zdjęcia 8 |
Sony KD-43X80L 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 50 Hz, ids 200 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony KD-43X80L 43 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TV LED Sony KD 43X80LP Bravia X80L Series 108 cm 4K UHD Google TV 2023 czaPopraw swoją codzienną rozrywkę. Oto telewizor Sony BRAVIA X80L. dzięki naszej ultra szerokiej palecie kolorów Triluminos Pro... więcejX80L pozwala zobaczyć niuanse i niuanse jakościowe
Nasz procesor X1 jest podstawą tych wysokiej jakości obrazów, z treściami ysowanymi w czasie rzeczywistym, aby ujawnić więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie
Dźwięk jest dostarczany przez nasz zespół głośnikowy X-Balanced, aby zapewnić emocjonalne i wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe z mocnymi basami
Minimalistyczn Amazon.plZłóż skargę | 4 211 zł |
SONY Telewizor SONY KD-43X80LPAEP 43 50/60Hz 4K Google TV Motionflow XR CzOdkryj pełnię rozrywki na tym telewizorze Google TV ożywianym przez naturalnie wyglądający obraz z pięknymi kolorami i realis... więcejtyczny dźwięk.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 3 399 zł |
Telewizor LED Sony KD-43X80L 43 cale 4K UHDWszystkie barwy natury Oglądaj miliardy kolorów, które dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1™ i... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 390 zł |
Telewizor SONY KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD4W X80L kluczowym parametrem jest kolor, dzięki czemu wszystko co oglądasz wręcz zapiera dech w piersiach. Nasza szeroka palet... więceja kolorów Triluminos Pro jest nasycona naturalnymi barwami i odcieniami, których nie znajdziesz w innych telewizorach. Kiedy kolory są tak realistyczne, nic nie może rozproszyć Twojej uwagi, będziesz w pełni pochłonięty oglądaniem każdego filmu, programu telewizyjnego, meczu lub gry. Nasz procesor X1 to niezwykła moc stojąca za tymi jasnymi, kolorowymi obrazami. W rzeczywistości przetwarzanie obrazu zawsze leżało u podstaw filozofii tworzenia telewizorów firmy Sony, a rodzina procesorów X1 jest zwieńczeniem dziesięcioleci prac rozwojowych i inżynieryjnych. Każdy sygnał jest analizowany w czasie rzeczywistym w celu wydobycia intensywnego kontrastu, szczytowej jasności i naturalnych kolorów. Dzięki temu, że wszystko, co oglądasz, jest udoskonalone do perfekcji, X80L będzie centralnym elementem domowej rozrywki.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 390 zł |
Sony KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Akcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 390 zł |
Sony KD-43X80L 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmowy odb | 3 390 zł |
Sony Kd-43x80l 43´´ 4k Led Tv Pomarańczowy PAL KD43X80LPJeśli jesteś pasjonatem IT i elektroniki, lubisz być na bieżąco z technologią i nie przegapisz nawet najmniejszych szczegółó... więcejw, kup Telewizor Sony KD43X80LPAEP 4K Ultra HD w niepowtarzalnej cenie. Kolor: Czarny. Telewizor Smart: Tak. Rozdzielczość: 4K Ultra HD. Cechy: 2 głośniki. Ekran płaski. Zużycie energii: 68 W. Kompatybilny: Google Assistant, Alexa. Wymiary: 96,4 x 6,9 x 56,3 cm. Rozdzielczość (px): 3840 x 2160 px. Przekątna ekranu (cm): 109,2 cm. Zawartość zestawu: Uchwyt. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 827 zł |
Seria Sony X80 (DirectLED)Porównaj w tabeli →
od 3 499 zł
50 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 390 zł
43 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 099 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 660 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 240 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 351 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 200 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 949 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 240 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 218 zł
50 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 962 zł
55 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 700 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 266 zł
65 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 995 zł
85 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
85 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 742 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 231 zł
75 ", 4K, 50 Hz, ids 200 kl./s, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony KD-43X80L
Ceny na Sony KD-43X80L |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X80L 43 " | od 3 390 zł | 7 oferty | ||
Sony KD-50X80L 50 " | od 5 218 zł | 2 oferty | ||
Sony KD-55X80L 55 " | od 4 962 zł | 3 oferty | ||
Sony KD-65X80L 65 " | od 8 266 zł | 1 oferta | ||
Sony KD-75X80L 75 " | od 11 231 zł | 1 oferta | ||
Sony KD-85X80L 85 " | od 7 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 437 zł
50 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 251 zł
55 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 398 zł
75 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 3 168 zł
65 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 2 746 zł
43 ", 4K, 50 Hz, QLED, Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 717 zł
50 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 765 zł
55 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 114 zł
43 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 000 zł
55 ", 4K, 50 Hz, ids 100 kl./s, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI