Telewizor Sony XR-75X94K 75 "
Wideo 1Zdjęcia 11 | od 6 999 do 7 699 zł dodaj do listymoje listy |
Sony XR-75X94K 75 "
2022 rokSeries X85/X904K120 Hzsterowanie głosoweAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMISony XRduża liczba głośników
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony X85/X90 (FALD)Porównaj w tabeli →
od 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 490 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 649 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 190 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI