Telewizor Sony XR-48A90K 48 "
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Sony XR-48A90K 48 "
42 "48 "
Wyświetlacz:48 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony XR-48A90K 48 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor SONY XR-48A90K Tytanowo-czarny | 6 999 zł |
Telewizor OLED Sony XR-48A90K 48 cali 4K UHD | 6 683 zł |
Telewizor Sony XR-48A90K OLED 48'' 4K Ultra HD Android | 7 145 zł |
Telewizor SONY XR-48A90K 48" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby At | 6 999 zł |
Sony XR-48A90K 48" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 6 999 zł |
Sony XR-48A90K 48" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Atmos - darmowy od | 6 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony XR-48A90K
Ceny na Sony XR-48A90K |
---|---|---|---|---|
Sony XR-42A90K 42 " | od 5 999 zł | 5 oferty | ||
Sony XR-48A90K 48 " | od 6 683 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →