Telewizor Sony KD-75X85L 75 "
Sony KD-75X85L 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony KD-75X85L 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Telewizor LED SONY KD-75X85LAEP 75'' 4K 100/120Hz Google TV Full ArraTen telewizor Full Array LED 4K z procesorem 4K HDR Processor X1 zapewnia wysoki kontrast w jasnych i ciemnych obszarach, dzięki czemu obraz staje się bardzo szczegółowy. Usłysz czystość brzmienia i bogaty bas w muzyce i ścieżkach dźwiękowych do filmów. Korzyści: Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR Processor X1 pozwala nadać reali... więcejstyczny kontrast całemu obrazowi, od jasnych do ciemnych obszarów. Kiedy oglądasz kino akcji, serial lub program muzyczny, wyraźnie usłyszysz każdy dźwięk. Odtworzy go głośnik X-Balanced Speaker o dużej mocy, zaprojektowany tak, by mieścił się w smukłej obudowie telewizora. Kiedy chcesz szybko zacząć oglądanie, użyj swojego głosu. Aby znaleźć film lub program, powiedz jego tytuł. Albo poproś o propozycje, mówiąc na przykład „pokaż mi filmy przygodowe sci-fi”. Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 7 349 zł |
Telewizor SONY KD-75X85LAEP 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision DolbyTelewizor Full Array LED 4K z procesorem 4K HDR Processor X1™ zapewnia wysoki kontrast w jasnych i ciemnych obszarach, dzięki czemu obraz staje się bardzo szczegółowy. Usłysz czystość brzmienia i bogaty bas w muzyce i ścieżkach dźwiękowych do filmów. Połączenie matrycy Full Array LED z procesorem 4K HDR Processor X1™ pozwala nadać realistyczny kont... więcejrast całemu obrazowi, od jasnych do ciemnych obszarów. Kiedy oglądasz kino akcji, serial lub program muzyczny, wyraźnie usłyszysz każdy dźwięk. Odtworzy go głośnik X-Balanced Speaker™ o dużej mocy, zaprojektowany tak, by mieścił się w smukłej obudowie telewizora. Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie. Dzięki wąskiej ramce ekran staje się jeszcze większy, a uwaga skupia się na obrazie. Znakomity obraz i dźwięk nigdy nie powinny szkodzić środowisku. Staramy się zatem systematycznie zmniejszać nasz wpływ na planetę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 7 199 zł |
Sony KD-75X85L 75" Full Array LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby AtAkcesoria opcjonalne:uchw RTV Euro AGDZłóż skargę | 7 199 zł |
Sony KD-75X85L 75" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - darmow | 7 199 zł |
Seria Sony X85/X90 (FALD)Porównaj w tabeli →
od 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Sony KD-75X85L
Ceny na Sony KD-75X85L |
---|---|---|---|---|
Sony KD-55X85L 55 " | od 4 795 zł | 9 oferty | ||
Sony KD-65X85L 65 " | od 5 999 zł | 6 oferty | ||
Sony KD-75X85L 75 " | od 7 199 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 490 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 649 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 190 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)