Telewizor Sony KD-55X75WL 55 " (KD55X75WLU)
Sony KD-55X75WL 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 240 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony KD-55X75WL 55 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony TV LED KD-55X75WL 4K X1 HDR Google TV KD55X75WLAEP | 4 805 zł |
SONY Telewizor SONY KD55X75WLAEP Czarny | 3 349 zł |
Telewizor LED Sony KD-55X75WL 55 cali 4K UHD | 2 999 zł |
Telewizor Sony BRAVIA KD-55X75WL 55" Direct LED 4K Ultra HD Android TV KD5 | 3 999 zł |
Telewizor SONY KD-55X75WL 55" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos KD | 3 349 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Sony KD-55X75WL
Ceny na Sony KD-55X75WL |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X75WL 43 " | od 2 472 zł | 7 oferty | ||
Sony KD-50X75WL 50 " | od 2 771 zł | 10 oferty | ||
Sony KD-55X75WL 55 " | od 2 999 zł | 9 oferty | ||
Sony KD-65X75WL 65 " | od 3 699 zł | 6 oferty | ||
Sony KD-75X75WL 75 " | od 4 199 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →