Telewizor Sony XR-85X90K 85 "
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Sony XR-85X90K 85 "
2022 rokSeries X85/X904K120 Hzsterowanie głosoweAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIDolby VisionSony XRduża liczba głośników
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 120 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony X85/X90 (FALD)Porównaj w tabeli →
od 5 399 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 497 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 853 zł
65 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 699 zł
50 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, FALD, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 995 zł
98 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 199 zł
85 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 456 zł
85 ", 4K, 120 Hz, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Wideo recenzje
SONY BRAVIA 55X90K | BRAVIA XR | Full Array LED | 4K Ultra HD | Google TV |
10 czerwca 202228 964 przegląd
#Shorts ⚡ Sony TV ⚡ Sony XR-55X90K 55” XR Series 4K Ultra HD Smart LED Google TV Price and Specs
4 listopada 2022244 przegląd
Modyfikacje Sony XR-85X90K
Ceny na Sony XR-85X90K |
---|---|---|---|---|
Sony XR-65X90K 65 " | od 5 853 zł | 3 oferty | ||
Sony XR-75X90K 75 " | od 6 499 zł | 1 oferta | ||
Sony XR-85X90K 85 " | od 9 199 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 8 995 zł
85 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 999 zł
85 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 868 zł
85 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 000 zł
85 ", 4K, 120 Hz, ids 200 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 888 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 526 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 9 892 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 994 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 499 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 399 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI