Telewizor Sony XR-77A80K 77 "
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Sony XR-77A80K 77 "
65 "77 "
2022 rokSeries A804K120 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2Chromecast≥ 4 HDMIOLEDSony XRduża liczba głośników
Wyświetlacz:77 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony A80 (OLED, akustyczny)Porównaj w tabeli →
od 8 295 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 999 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 660 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 280 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 19 299 zł
83 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 889 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 899 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 499 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 997 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 699 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Wideo recenzje
#Shorts ⚡ Sony TV ⚡ Sony Bravia XR-55A80K 55” 4K Ultra HD Smart LED Google TV Display Specifications
22 grudnia 2022151 przegląd
SONY 55 INCHES OLED TV / XR-55A80K #crushervappliancestrading
14 lutego 2023276 558 przegląd
Sony KD-55A80K 55 Inch OLED TV Unboxing | #sonybravia #sony55a80k #sony55inchsmarttv
23 stycznia 202220 821 przegląd
#Shorts ⚡ Sony TV ⚡ Sony LED TV ⚡ Sony Bravia XR-55A80K 55” 4K Ultra HD LED Google Smart TV Features
24 grudnia 2022126 przegląd
Sony Bravia XR-55A80K 55 Inch OLED HDR 4K TV 2022
6 lipca 20222 126 przegląd
Sony Bravia 2022 XR-55A80K 4K 120FPS |नहीं देखा होगा ऐसा टीवी|Cognitive Processor | BEST FOR PS5
24 września 202249 879 przegląd
UNBOXING OLED TV SONY XR-55A80K # TV PALING KEREN!!!!
13 sierpnia 2022185 przegląd
Modyfikacje Sony XR-77A80K
Ceny na Sony XR-77A80K |
---|---|---|---|---|
Sony XR-65A80K 65 " | od 8 997 zł | 1 oferta | ||
Sony XR-77A80K 77 " | od 12 499 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 12 889 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 995 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 000 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 194 zł
77 ", 4K, 120 Hz, QD-OLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 180 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 247 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 658 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 723 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 3400 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 145 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI