Telewizor LG 65UR7800 65 " (65UR78006LK)
Zdjęcia 7 |
Kup LG 65UR7800 65 "
TV 65-calowy UHD 2023 LG - 65UR78006LK 65UR78006LK.AEU | 3 082 zł |
LG 65UR78003LK LED 60Hz 4K | 2 699 zł |
Telewizor 65" LG 65UR78003LK - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 295 zł |
LG 65UR78003LK LED 65'' 4K Ultra HD WebOS 23 | 2 481 zł |
Telewizor 65" LG 65UR78003LK | 2 726 zł |
Nowoczesny telewizor Smart TV od LG
Telewizor LG 65UR7800 należy do podstawowej serii UR firmy LG na rok 2023, oferującej najnowocześniejsze telewizory 4K z inteligentnymi funkcjami. Nowa wersja autorskiej platformy webOS 23 new Home to zaktualizowany interfejs z ulepszoną nawigacją i szybszą obsługą, dzięki procesorowi 5 Gen 6.
Telewizor oferuje wygodne inteligentne funkcje, w tym powiadomienia sportowe i technologię AirPlay 2, co ułatwia integrację z produktami Apple.
Jakość obrazu i dźwięku
Telewizor posiada funkcję zoomu poprawiającą jakość obrazu, a bezpośrednie podświetlenie LED poprawia kontrast i dobrze wyświetla ciemne tony. Obsługa HDR10 poprawia wrażenia wizualne, ale oczekiwania dotyczące treści HDR powinny mieścić się w możliwościach urządzenia klasy podstawowej.
System dźwiękowy o mocy 20 W z obsługą Dolby Digital i funkcją AI Sound zapewnia odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości.
Funkcje dla graczy
Trzy porty HDMI 2.1 z obsługą technologii ALLM i VRR sprawiają, że telewizor jest atrakcyjny dla graczy, zapewniając zoptymalizowany tryb gry i płynny obraz.
Dodatkowe opcje ulepszeń
Jeśli chcesz, możesz zwiększyć możliwości swojego telewizora kupując pilota Magic Motion. Oferuje sterowanie głosowe i łatwiejszą nawigację.
LG 65UR7800 to doskonały wybór dla osób ceniących jakość obrazu i inteligentne funkcje, zwłaszcza dla posiadaczy urządzeń Apple i entuzjastów gier wideo.
Modyfikacje LG 65UR7800
Ceny na LG 65UR7800 |
---|---|---|---|---|
LG 43UR7800 43 " | od 1 386 zł | 16 oferty | ||
LG 50UR7800 50 " | od 2 112 zł | 2 oferty | ||
LG 55UR7800 55 " | od 1 790 zł | 13 oferty | ||
LG 65UR7800 65 " | od 2 295 zł | 5 oferty | ||
LG 75UR7800 75 " | od 3 594 zł | 2 oferty | ||
LG 86UR7800 86 " | od 5 382 zł | 2 oferty |