Telewizor LG 43NANO76 2022 43 "
Wideo 1Zdjęcia 6 |
LG 43NANO76 2022 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43NANO76 2022 43 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG TV LED 43NANO766QA 4K IA NanoCellWyświetlacz 43" NanoCell UHD 4K HDR, 3840 x 2160 pikseli
Smart TV, webOS z WiFi 5, bluetooth 5.0, asystent głosowy i tuner s... więcejatelitarny
System dźwiękowy z 20W w 2.0ch
3xHDMI, 2xUSB, Ethernet i Optyka
Kompatybilny z VESA 200x200 Amazon.plZłóż skargę | 1 983 zł |
Telewizor LED LG 43NANO763QA 43 cale 4K UHDTelewizor 43" LG 43NANO763QA LG Czas wysyłki (w godzinach): 24 Standard VESA: Tak Kolor... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 517 zł |
LG 43NANO763QA 4K NanoCell 50Hz 43NANO763QA.AEUKolor: Czarny Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Instrukcja
Gwarancja
Pilot: MR22GA
Baterie(AA x 2EA)
Kabel za... więcejsilający: W zestawie Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 200 x 200 Waga z podstawą: 10,3kg Waga bez podstawy: 9,2 kg Wysokość z podstawą [mm]: 629 mm Szerokość z podstawą [mm]: 967 Głebokość z podstawą [mm]: 249 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 564 mm Szerokość bez podstawy [mm]: 967 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 57,7 mm Typ telewizora: NanoCell Wielkość ekranu [cal]: 43" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T/T2-HEVC Technologie obrazu: 4K Upscaling
Inteligentna kontrola jasności Inne: FILMMAKER MODE Technologie dźwięku: 20W (10W per Channel)
2.0ch
Down Firing
Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia
AI Sound Pro Głośniki: 20W (10W per Channel)
2.0ch
Down Firing Moc głośników [W]: 20 W Technologie kontrastu: Dynamic Tone Mapping Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Inne technologie: Time Machine (DVR)
Nagrywanie cyfrowe
Nagrywanie analogowe
Time Shift
-
Teletext
[DVB] Napisy
Opis dźwiękiem
EPG - Przewodnik po programach (8 dni)
Simplink (HDMI CEC)
eARC(HDMI2)
Czujnik oświetlenia Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S/S2 Technologia odświeżania: Refresh Rate 50Hz Nowa linia: 2022 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 39 - 44" Technologie kolorów: Nano Color
Miliard kolorów Technologia HDR: Active HDR
HDR10
HLG Funkcje specjalne: ["Przeglu0105da Neonet.plZłóż skargę | 1 975 zł |
LG 43NANO763QA TV-LCD-LG-0447Esencja czystego koloru Odkryj kolory na nowo dzięki funkcji Pure Colors i Real 4K w telewizorze LG NanoCell. Czyste kolory n... więceja nowo dzięki przetwarzaniu Procesor α5 piątej generacji AI 4K analizuje oryginalną treść i optymalizuje jej jakość Utrzymaj kontakt ze swoim bohaterem Telewizory LG NanoCell obsługują już technologię NVIDIA GeForce Now, czyli chmurową platformę gier, która umożliwia grę w najnowsze gry komputerowe bezpośrednio na telewizorze. Dzięki łączności z innymi urządzeniami umożliwia ona nawet kontynuację gry od momentu, w którym się skończyło. Treści bez końca, wiele godzin rozrywki Dzięki bezpośredniemu dostępowi do najważniejszych usług strumieniowania zawsze znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Komputronik.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Telewizor LED LG 43NANO763QA 43" 4K UHD czarny SMART Telewizor LG 43NANO76 Wybierz telewizor LG 43NANO76, który zachwyci Cię czystością kolorów w jakości 4K. Urządzenie został... więcejo wyposażone w technologię NanoCell oraz funkcje Pure Colors i Real 4K. Nad całością czuwa szybki procesor α5 Gen5 AI 4K, który doskonale optymalizuje jakość wyświetlanych treści. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w sztuczną inteligencję ThinQ AI w języku polskim, co sprawi, że rozrywka stanie się jeszcze lepiej dopasowana do Ciebie. Telewizor LG 43NANO76 da Ci również dostęp do wielu platform streamingowych, dzięki którym zawsze znajdziesz coś dla siebie. Procesor α5 Gen5 AI 4K Procesor α5 Gen5 AI 4K zastosowany w telewizorze LG 43NANO76 pozwoli Ci na nowo odkryć czyste kolory. Funkcja AI Brightness Control zapewnia widzowi automatyczne dostosowanie jasności ekranu do otoczenia. Dzięki temu niezależnie od sytuacji zawsze widzisz optymalny obraz na ekranie telewizora. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w technologię AI Sound Pro. Zapewni Ci ona prawdziwie wciągające wrażenia dźwiękowe. Dzięki sztucznej inteligencji AI w połączeniu z algorytmami głębokiego uczenia dwa kanały dźwiękowe przetwarzane są na wirtualny 5.1.2-kanałowy dźwięk przestrzenny. Ponadto funkcja AI Sound Pro dostosowuje się do typu oglądanych treści, aby zapewnić Ci zawsze doskonałe wrażenia audio-wizualne. Doskonałe kolory dzięki NanoCell w LG 43NANO76 Telewizor LG 43NANO76 został wyposażony w niezwykłą technologię NanoCell wykorzystującą nanocząsteczki. Takie rozwiązanie ma za zadanie filtrowanie wyblakłych kolorów z fal RGB. Dodatkowo funkcje Pure Colors i Real 4K zastosowane w urządzeniu pomogą Ci odkryć prawdziwą esencję czystego koloru. Oglądaj filmy tak jak zaplanował to reżyser Telewizor LG 43NANO76 pozwoli Ci oglądać filmy zgodnie z wizją reżysera. Urządzenie zostało wyposażone w tryb FILMMAKER MODE™, który wyłącza wygładzanie ruchu, zachowując przy tym oryginalne kolory, proporcje, a także częstotliwość zmiany klatek. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł obejrzeć film w dokładnie taki sposób, jak zaplanował to jego twórca. Dodatkowo w telewizorze zastosowano mapowanie tonalne. Funkcja ta sprawia, że obraz na ekranie ... Erli.plZłóż skargę | 1 521 zł |
pokaż 8 ofert
Seria LG NanoCell (2022)Porównaj w tabeli →
od 1 517 zł
43 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 949 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 579 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 965 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 699 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 380 zł
43 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 795 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 997 zł
70 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 148 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 8 526 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 500 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 499 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 500 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 505 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 555 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 600 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
Wideo recenzje
Modyfikacje LG 43NANO76 2022
Ceny na LG 43NANO76 2022 |
---|---|---|---|---|
LG 43NANO76 2022 43 " | od 1 517 zł | 15 oferty | ||
LG 50NANO76 2022 50 " | od 1 949 zł | 12 oferty | ||
LG 55NANO76 2022 55 " | od 1 965 zł | 11 oferty | ||
LG 65NANO76 2022 65 " | od 2 699 zł | 9 oferty | ||
LG 70NANO76 2022 70 " | od 2 997 zł | 5 oferty | ||
LG 75NANO76 2022 75 " | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
LG 86NANO76 2022 86 " | od 8 526 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 795 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 799 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 749 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 008 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 900 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2
od 1 391 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 499 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 725 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 900 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2
od 1 799 zł
50 ", 4K, 60 Hz, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2