Telewizor LG 32LQ570B 32 "
Zdjęcia 5 |
LG 32LQ570B 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 32LQ570B 32 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 32" Telewizor Telewizor 32 32LQ570B6LA (HD HDR DVB-T2 SmartT LED 720p | 1 180 zł |
Telewizor LED LG 32LQ570B6LA 32 cale HD Ready | 1 078 zł |
Telewizor LG 32LQ570B6LA, LED, 32', HD Ready, USB, HDMI, Wi-Fi, SmartTV | 1 088 zł |
Telewizor LG 32″ LCD LED 32LQ570B6LA LED | 1 248 zł |
Telewizor LG 32LQ570B6LA, LED, 32', HD Ready, USB, HDMI, Wi-Fi, SmartTV | 954 zł |
LG 32LQ570B | 1 078 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →