Telewizor LG 55NANO76 2022 55 "
Wideo 1Zdjęcia 6 |
55-calowy telewizor Ultra HD 4K LG 2022 to model ze średniej półki. Jako część autorskiej linii NanoCell należy do junior rozwiązań i jest bezpośrednim następcą wersji NANO75. Do cech charakterystycznych telewizora należy praca pod kontrolą wysokiej klasy systemu webOS smart. Charakteryzuje się szybką reakcją, przyjaznym interfejsem użytkownika oraz dużym wyborem aplikacji do zainstalowania.
Kolejny telewizor LG 55NANO76 2022 doceni obecność pilota Magic Remote, który zwiększa wygodę podczas nawigacji, pozwalając najechać kursorem na żądany obiekt na ekranie, np. wskaźnik lub mysz komputerową. Do głównych zalet obrazu oprócz dużej szczegółowości należą szerokie kąty widzenia, co czyni model doskonałym rozwiązaniem do wspólnego oglądania. Pomimo standardowej matrycy 60 Hz, dobrze radzi sobie również w grach casualowych, ponieważ ekran charakteryzuje się niskimi opóźnieniami wejściowymi i szybkim czasem reakcji. Wśród innych funkcji wyróżnia się funkcja AirPlay 2, która zapewnia wygodne strumieniowanie treści z urządzeń „jabłkowych”, a także możliwości sterowania głosowego (obsługa Amazon Alexa i Google Assistant). Warto również zauważyć, że ten telewizor jest dostępny w sprzedaży w szerokiej gamie przekątnych, od 43 do 86 cali.
Kup LG 55NANO76 2022 55 "
Wszystkie ceny 11 →LG Telewizor LG 55NANO763QA Czarno-grafitowy | 2 899 zł |
Telewizor LED LG 55NANO763QA 55 cali 4K UHD | 1 965 zł |
LG 55NANO763QA 4K NanoCell 50Hz 55NANO763QA.AEU | 2 590 zł |
LG 55NANO763QA TV-LCD-LG-0461 | 2 485 zł |
Telewizor LG 55NANO763QA 55" LED 4K WebOS NANO763QA | 2 699 zł |
Modyfikacje LG 55NANO76 2022
Ceny na LG 55NANO76 2022 |
---|---|---|---|---|
LG 43NANO76 2022 43 " | od 1 517 zł | 15 oferty | ||
LG 50NANO76 2022 50 " | od 1 949 zł | 13 oferty | ||
LG 55NANO76 2022 55 " | od 1 965 zł | 11 oferty | ||
LG 65NANO76 2022 65 " | od 2 699 zł | 8 oferty | ||
LG 70NANO76 2022 70 " | od 2 997 zł | 5 oferty | ||
LG 75NANO76 2022 75 " | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
LG 86NANO76 2022 86 " | od 8 526 zł | 1 oferta |