Telewizor LG OLED77C3 77 "
Zdjęcia 11 |
Kup LG OLED77C3 77 "
Wszystkie ceny 13 →LG Smart TV 77 cali 4K Ultra HD wyświetlacz OLED evo system operacyjny Web | 14 074 zł |
LG Telewizor OLED LG OLED77C31LA 77'' 4K 100Hz webOS ThinQ Czarno-grafitow | 12 199 zł |
Telewizor OLED LG OLED77C32LA 77 cali 4K UHD | 9 813 zł |
Telewizor OLED LG OLED77C31LA 77 cali 4K UHD | 9 379 zł |
LG 77C32LB OLED evo, 120Hz, 4K, NFC OLED77C32LB.AEU | 12 199 zł |
LG OLED77C3: Technologia i innowacja
LG OLED77C3 to jeden z najlepszych telewizorów w ofercie LG, oferujący połączenie zaawansowanej technologii, wyrafinowanego designu i inteligentnego interfejsu. Pomimo obecności starszych modeli, OLED77C3 posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla telewizorów LG premium.
Projekt i funkcjonalność
Telewizor przyciąga uwagę smukłą obudową i zaawansowaną akustyką z subwooferem. Magic Remote zapewnia wygodną kontrolę, w tym polecenia głosowe i wskazywanie za pomocą wskaźnika. Procesor 9. generacji 6 i system WebOS 23 new Home gwarantują szybki dostęp do treści i spersonalizowane doświadczenia dla każdego użytkownika.
10 lat przywództwa w zakresie jakości obrazu
Firma LG świętuje 10-lecie obecności telewizorów OLED na rynku, potwierdzając swoją pozycję lidera dzięki wyjątkowemu kontrastowi, reprodukcji kolorów i kątom widzenia. Obsługa technologii HDR10, Dolby Vision i Light Boosting Algorithm zapewnia niezrównaną jakość obrazu.
Funkcje gier i kompatybilność
OLED77C3 jest idealny dla graczy dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz, niskiemu opóźnieniu sygnału wejściowego i obsłudze HDMI 2.1, VRR, ALLM. Kompatybilny z AMD i NVIDIA (G-Sync), a także dostęp do GeForce NOW, ten telewizor to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby związane z grami.
Idealny wybór dla każdego rodzaju rozrywki
LG OLED77C3 to idealny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości telewizora do oglądania filmów, transmisji sportowych, gier i innej rozrywki multimedialnej. Łącząc zaawansowaną technologię, łatwość obsługi i wszechstronność, zapewnia bezkompromisową jakość i spełnia najwyższe wymagania.
Modyfikacje LG OLED77C3
Ceny na LG OLED77C3 |
---|---|---|---|---|
LG OLED42C3 42 " | od 3 636 zł | 16 oferty | ||
LG OLED48C3 48 " | od 4 125 zł | 11 oferty | ||
LG OLED55C3 55 " | od 4 742 zł | 18 oferty | ||
LG OLED65C3 65 " | od 6 099 zł | 16 oferty | ||
LG OLED77C3 77 " | od 9 375 zł | 13 oferty | ||
LG OLED83C3 83 " | od 13 950 zł | 4 oferty |