Telewizor LG 50UR781C 50 "
Zdjęcia 10 |
LG 50UR781C 50 "
Wyświetlacz:50 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 50UR781C 50 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Telewizor LED 50 cali 50UR781C TVLGE50LUR781C0 | 6 333 zł |
LG Electronics Telewizor LED 50 cali 50UR781C 116089 | 7 071 zł |
LG Electronics Telewizor LED 50 cali 50UR781C 116089 | 6 333 zł |
Telewizor LG 50″ LED 50UR781C0LK.AEU | 6 939 zł |
Modyfikacje LG 50UR781C
Ceny na LG 50UR781C |
---|---|---|---|---|
LG 43UR781C 43 " | od 1 999 zł | 7 oferty | ||
LG 50UR781C 50 " | od 6 333 zł | 4 oferty | ||
LG 55UR781C 55 " | od 6 333 zł | 4 oferty | ||
LG 65UR781C 65 " | od 2 886 zł | 8 oferty | ||
LG 75UR781C 75 " | od 4 446 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →