Telewizor LG 65UR781C 65 "
Zdjęcia 10 |
LG 65UR781C 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 65UR781C 65 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECRAN LG 65 Smart TV 169 4K UHD 3840x2160 50 Hz 300 cd/m HDMI Wi-Fi - Blue | 5 409 zł |
LG Electronics Telewizor LED 65 cali 65UR781C TVLGE65LUR781C0 | 7 600 zł |
LG 65UR781C TV-LCD-LG-0497 | 8 690 zł |
LG Electronics Telewizor LED 65 cali 65UR781C 114914 | 8 486 zł |
LG Electronics Telewizor LED 65 cali 65UR781C 114914 | 7 600 zł |
Telewizor LG 65UR781C LED 65'' 4K Ultra HD WebOS | 7 407 zł |
Telewizor 65" LG 65UR781C (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV) | 8 313 zł |
Modyfikacje LG 65UR781C
Ceny na LG 65UR781C |
---|---|---|---|---|
LG 43UR781C 43 " | od 1 999 zł | 11 oferty | ||
LG 50UR781C 50 " | od 6 333 zł | 5 oferty | ||
LG 55UR781C 55 " | od 6 333 zł | 5 oferty | ||
LG 65UR781C 65 " | od 5 409 zł | 7 oferty | ||
LG 75UR781C 75 " | od 4 446 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →