Telewizor LG 75NANO76 2022 75 "
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kup LG 75NANO76 2022 75 "
Wszystkie ceny 7 →LG NanoCell 75NANO766QA Smart TV 4K 75" serii NANO76 2022 Procesor 5 Gen 5 | 6 509 zł |
Telewizor NanoCell LG 75NANO763QA 75 cali 4K UHD | 3 499 zł |
LG 75NANO763QA 4K NanoCell 50Hz 75NANO763QA.AEU | 3 799 zł |
Telewizor 75" LG 75NANO763QA | 4 352 zł |
Telewizor LG 75NANO763QA 75" LED 4K WebOS NANO763QA | 4 500 zł |
Telewizor LG 75NANO769QA NanoCell 75'' 4K Ultra HD Tizen | 6 502 zł |
LG 75NANO763QA - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 4 999 zł |
Sztuczna inteligencja w akcji
Telewizor LG 75NANO76 z 75-calowym ekranem NanoCell z kropką kwantową daje użytkownikowi wyjątkową kontrolę nad wszystkimi parametrami za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji. Technologia AI Sound Pro tworzy wirtualny dźwięk przestrzenny 5.1.2, zapewniając najwyższy poziom percepcji przestrzennej. AI Brightness Control dostosowuje jasność ekranu w oparciu o oświetlenie otoczenia. Mechanizm ulepszania kolorów Pure Color zwiększa bogactwo i rozszerza gamę kolorów. Ponadto obsługa HDR10 sprawia, że czerń i biel są dokładniejsze. Wszystkimi tymi procesami steruje autorski procesor AI α5 Gen5, który pozwala nie tylko oglądać wideo w wysokiej rozdzielczości, ale także w razie potrzeby skalować je do 4K.
Gry nowej generacji
Wbudowane centrum rozrywki NVIDIA GeForce Now zapewnia dostęp online do popularnych gier bezpośrednio na ekranie telewizora. Użytkownicy mają także możliwość zapisywania bieżących postępów oraz podłączania sprzętu gamingowego. Złącze HDMI zapewnia niskie opóźnienia (ALLM) i kompatybilność z konsolami do gier.
Inteligentne technologie zapewniające komfort
LG 75NANO76 obsługuje strumieniowe przesyłanie treści bezpośrednio z urządzeń mobilnych z systemem Android (Miracast) lub iOS/MacOS (AirPlay 2). Cały system działa na systemie operacyjnym webOS 22, który uważany jest za jeden z najbardziej funkcjonalnych wśród systemów autorskich i zapewnia dostęp do wszystkich popularnych usług online. Telewizorem możesz sterować za pomocą poleceń głosowych lub wygodnego pilota, który pozwala szybko poruszać się po ekranie bez żmudnego naciskania przycisków.
Modyfikacje LG 75NANO76 2022
Ceny na LG 75NANO76 2022 |
---|---|---|---|---|
LG 43NANO76 2022 43 " | od 1 517 zł | 15 oferty | ||
LG 50NANO76 2022 50 " | od 1 949 zł | 12 oferty | ||
LG 55NANO76 2022 55 " | od 1 965 zł | 11 oferty | ||
LG 65NANO76 2022 65 " | od 2 699 zł | 9 oferty | ||
LG 70NANO76 2022 70 " | od 2 997 zł | 5 oferty | ||
LG 75NANO76 2022 75 " | od 3 499 zł | 7 oferty | ||
LG 86NANO76 2022 86 " | od 8 526 zł | 1 oferta |