Телевізор TCL 75P635 75 "
Відео 5Фото 8 |
Купити TCL 75P635 75 "
Усі ціни 11 →TCL Telewizor LED 75 cali 75P635 TVTCL75LP635000 | 4 266 zł |
Telewizor LED TCL 75P635 75 cali 4K UHD | 2 990 zł |
Telewizor TCL 75P635 75" LED 4K Google TV Dolby Vision HDMI 2.1 | 3 399 zł |
TCL Telewizor LED 75 cali 75P635 113664 | 4 809 zł |
Telewizor TCL 75P635 75" LED 4K Google TV Dolby Vision HDMI 2.1 | 3 399 zł |
Простий та доступний
Економічний телевізор TCL 75P635 з 75-дюймовим екраном має цікавий безрамковий дизайн та відмінну 4K матрицю. Тут представлений повний набір функцій смарт-телевізора, включаючи доступ до платних та безкоштовних медіа-ресурсів, голосового помічника від Google та Alexa. Користувач може підключитися до інтернету, кабельного, супутникового та ефірного телебачення у цифровому форматі, а власний графічний процесор AIPQ 2.0 піклується про підвищення якості до стандарту 4K. Однак варто відзначити, що дана модель не призначена для ігор, оскільки не підтримує ALLM та VVR.
Зробить світ кращим
TCL 75P635 обладнаний додатковими механізмами обробки зображення, призначеними для автоматичного покращення якості. Фірмова розробка Dynamic Color Enhancement контролює параметри кольоровості і значно розширює діапазон відтінків, що відображаються, роблячи їх більш насиченими і при цьому реалістичними. Стандарт HDR10 дозволяє побачити більше деталей у темних та світлих ділянках кадру під час перегляду телевізійних програм чи фільмів онлайн. Аудіосистема із підтримкою Dolby Audio створює навколишній звук, який посилить ваші враження під час розважальних заходів.
Модификації TCL 75P635
Ціни на TCL 75P635 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P635 43 " | від 1 149 zł | 19 пропозицій | ||
TCL 50P635 50 " | від 1 395 zł | 15 пропозицій | ||
TCL 55P635 55 " | від 1 499 zł | 20 пропозицій | ||
TCL 58P635 58 " | від 1 799 zł | 8 пропозицій | ||
TCL 65P635 65 " | від 2 179 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 75P635 75 " | від 2 990 zł | 12 пропозицій |