Telewizor TCL 75P635 75 "
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Kup TCL 75P635 75 "
Wszystkie ceny 11 →TCL Telewizor LED 75 cali 75P635 TVTCL75LP635000 | 4 266 zł |
Telewizor LED TCL 75P635 75 cali 4K UHD | 2 990 zł |
Telewizor TCL 75P635 75" LED 4K Google TV Dolby Vision HDMI 2.1 | 3 399 zł |
TCL Telewizor LED 75 cali 75P635 113664 | 4 809 zł |
Telewizor TCL 75P635 75" LED 4K Google TV Dolby Vision HDMI 2.1 | 3 399 zł |
Proste i niedrogie
Ekonomiczny telewizor TCL 75P635 z 75-calowym ekranem charakteryzuje się ciekawą bezramową konstrukcją i doskonałą matrycą 4K. Znajdziesz tutaj pełną gamę funkcji Smart TV, w tym dostęp do płatnych i bezpłatnych multimediów, asystenta głosowego Google i Alexę. Użytkownik może podłączyć się do Internetu, telewizji kablowej, satelitarnej i naziemnej w formacie cyfrowym, a autorski procesor graficzny AIPQ 2.0 dba o podniesienie jakości do standardu 4K. Warto jednak zaznaczyć, że model ten nie jest przeznaczony do gier, gdyż nie obsługuje ALLM i VVR.
Uczyni świat lepszym miejscem
TCL 75P635 jest wyposażony w dodatkowe mechanizmy przetwarzania obrazu zaprojektowane w celu automatycznej poprawy jakości. Autorska technologia Dynamic Color Enhancement kontroluje parametry kolorów i znacznie rozszerza zakres wyświetlanych odcieni, czyniąc je bardziej nasyconymi, a jednocześnie realistycznymi. Standard HDR10 pozwala zobaczyć więcej szczegółów w ciemnych i jasnych obszarach kadru podczas oglądania programów telewizyjnych lub filmów online. System audio z obsługą Dolby Audio tworzy dźwięk przestrzenny, który poprawia wrażenia rozrywkowe.
Modyfikacje TCL 75P635
Ceny na TCL 75P635 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P635 43 " | od 1 149 zł | 20 oferty | ||
TCL 50P635 50 " | od 1 395 zł | 16 oferty | ||
TCL 55P635 55 " | od 1 499 zł | 21 oferta | ||
TCL 58P635 58 " | od 1 769 zł | 8 oferty | ||
TCL 65P635 65 " | od 2 179 zł | 13 oferty | ||
TCL 75P635 75 " | od 2 990 zł | 12 oferty |