Телевізор TCL 43P635 43 "
Відео 5Фото 8 |
TCL 43P635 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 43P635 43 "
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Televizorius TV SetTCL434K/Smart3840x2160Bezprzewodowa LANBluetoothGoogle | 1 603 zł |
Telewizor LED TCL 43P635 43 cale 4K UHD | 1 149 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K UHD Google TV | 1 499 zł |
TCL 43P635 TV-LCD-TCL-0204 | 1 349 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K Google TV HDMI 2.1 | 1 399 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TCL 43P635
Ціни на TCL 43P635 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P635 43 " | від 1 149 zł | 19 пропозицій | ||
TCL 50P635 50 " | від 1 395 zł | 15 пропозицій | ||
TCL 55P635 55 " | від 1 499 zł | 20 пропозицій | ||
TCL 58P635 58 " | від 1 799 zł | 8 пропозицій | ||
TCL 65P635 65 " | від 2 179 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 75P635 75 " | від 2 990 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →