Telewizor Philips 65PUS7608 65 "
Zdjęcia 3 |
Kup Philips 65PUS7608 65 "
Wszystkie ceny 11 →Philips PUS7608 164 cm 65 cali Smart 4K LED TV 60 Hz Pixel Precise Ultra H | 2 914 zł |
Telewizor LED Philips 65PUS7608 65 cali 4K UHD | 2 149 zł |
Philips 65PUS7608/12 TV-LCD-PHI-0675 | 2 599 zł |
Telewizor PHILIPS 65PUS7608 65" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision | 2 415 zł |
Telewizor PHILIPS 65PUS7608 65" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision | 2 415 zł |
Niedrogi telewizor 4K firmy Philips
Philips 65PUS7608 to niedrogi 65-calowy telewizor z serii 7 firmy Philips, oferujący wysoką rozdzielczość Ultra HD 4K i wąską ramkę.
Obsługuje różne formaty HDR
Pomimo swojej podstawowej wersji, ten telewizor wyróżnia się obsługą różnych formatów HDR, w tym HDR10, HLG i Dolby Vision. Jednak ze względu na ograniczoną jasność szczytową różnice między treściami HDR i SDR mogą nie być bardzo zauważalne.
Markowa inteligentna platforma
Telewizor działa na platformie New Philips Smart TV, opartej na systemie Linux, z dobrą szybkością i prostym interfejsem. Sklep z aplikacjami elektronicznymi oferuje wybór popularnych usług medialnych, chociaż łączna liczba dostępnych aplikacji jest mniejsza niż u konkurencji.
Pilot ma przyciski skrótów do Amazon Prime Video i Netflix, ale nie obsługuje bezpośrednio poleceń głosowych. Interakcja z asystentami głosowymi takimi jak Alexa czy Asystent Google możliwa jest poprzez aplikację mobilną lub inteligentny głośnik.
Rozbudowane funkcje łączności i gier
Telewizor posiada szeroką gamę portów, w tym HDMI 2.1 z obsługą VRR i ALLM, co jest szczególnie ważne dla graczy. Obecność portu LAN zapewnia możliwość przewodowego połączenia z Internetem, a Wi-Fi 4. generacji zapewnia komunikację bezprzewodową, choć nie z najwyższą prędkością.
Philips 65PUS7608 to dobry wybór dla osób poszukujących nowoczesnego telewizora Smart TV z dużym ekranem i przystępną ceną, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości gamingowe i szeroką obsługę formatów HDR.
Modyfikacje Philips 65PUS7608
Ceny na Philips 65PUS7608 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS7608 43 " | od 1 239 zł | 18 oferty | ||
Philips 50PUS7608 50 " | od 1 477 zł | 21 oferta | ||
Philips 55PUS7608 55 " | od 1 621 zł | 17 oferty | ||
Philips 65PUS7608 65 " | od 2 149 zł | 12 oferty |