Telewizor Philips 43PUS7608 43 "
Zdjęcia 3 |
Philips 43PUS7608 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 43PUS7608 43 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Philips 43PUS7608/12 | 1 239 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 43PUS7608/12 43'' 4K 60Hz Dolby Vision Smart | 1 639 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS7608/12 TVPHI43LPUS7608 | 2 421 zł |
Telewizor LED Philips 43PUS7608 43 cale 4K UHD | 1 239 zł |
Telewizor Philips 43PUS7608/12 43" LED 4K UHD Smart TV | 1 699 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Philips 43PUS7608
Ceny na Philips 43PUS7608 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS7608 43 " | od 1 239 zł | 18 oferty | ||
Philips 50PUS7608 50 " | od 1 477 zł | 21 oferta | ||
Philips 55PUS7608 55 " | od 1 621 zł | 17 oferty | ||
Philips 65PUS7608 65 " | od 2 149 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →