Телевізор Hisense 85A6K 85 " (85A6KTUK)
Фото 6 |
Hisense 85A6K 85 "
Екран:85 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 85A6K 85 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor LED HISENSE 85A6K 85'' 4K VIDAA U6.0 Direct Full Array C | 5 999 zł |
Telewizor HISENSE 85A6K 85" LED 4K VIDAA Dolby Vision | 5 999 zł |
Hisense 85A6K 85" LED 4K VIDAA Dolby Vision - darmowy odbiór w 22 miastach | 5 999 zł |
Модификації Hisense 85A6K
Ціни на Hisense 85A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | від 1 299 zł | 16 пропозицій | ||
Hisense 50A6K 50 " | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 55A6K 55 " | від 1 600 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 58A6K 58 " | від 1 720 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 65A6K 65 " | від 2 299 zł | 12 пропозицій | ||
Hisense 70A6K 70 " | від 3 300 zł | 3 пропозиції | ||
Hisense 75A6K 75 " | від 3 339 zł | 15 пропозицій | ||
Hisense 85A6K 85 " | від 5 999 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →