Телевізор Kiano Elegance TV 50 50 "
Закрити
Шапка
Kiano Elegance TV 50 50 "
2022 рік4K
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Kiano Elegance TV 50 50 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kiano Elegance TV 50'' TV-LCD-KIA-0016KIANO ELEGANCE NOWA LINIA TELEWIZORÓW BEZRAMKOWYCH Kiano Elegance to telewizory, które nie ustawiają bariery między widzem a... щеrzeczywistością Komputronik.plПоскаржитись | 1 499 zł |
Telewizor Kiano Elegance LED 50'' 4K Ultra HD Android | 1 399 zł |
Kiano Elegance TV 50 Bezramkowy (metalowa obudowa) 50" LED 4K Smart TV DVBWidżety Smart TV:YouTube, Netflix, ipla, Facebook, Twitter;Aplikac OleOle.plПоскаржитись | 1 599 zł |
Telewizor Kiano Elegance, 50', LED, SmartTV, szaryTelewizor LED Kiano Elegance 50'' UHD SmartTV PVR Kiano Elegance to telewizory, które nie ustawiają bariery między widzem a r... щеzeczywistością. Niczego nie symu... EmpikПоскаржитись | 1 399 zł |
Kiano Elegance TV 50 Bezramkowy (metalowa obudowa) 50" LED 4K Smart TV DVBAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, ipla, Facebook, Twitter;Aplikac RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 599 zł |
TV Kiano Elegance 50" 4K, D-LED, Android 11, DVB-T2 - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 399 zł |
Відеоогляди
Модификації Kiano Elegance TV 50
Ціни на Kiano Elegance TV 50 |
---|---|---|---|---|
Kiano Elegance TV 32 32 " | від 649 zł | 8 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 43 43 " | від 995 zł | 7 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 50 50 " | від 1 399 zł | 7 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 55 55 " | від 1 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 499 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN, T2-тюнер
від 1 499 zł
50 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 549 zł
50 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 122 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 459 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 1 018 zł
32 ", Full HD, 60 Гц, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт