Телевізор Kiano Slim TV 40 40 "
Kiano Slim TV 40 40 "
Екран:40 ", 1920x1080 пікс, 50 Гц
Мультимедіа:без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Kiano Slim TV 40 40 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor KIANO Slim 40 40" LED Full HD | 1 050 zł |
Kiano Slim TV 40'' TV-LCD-KIA-0012 | 999 zł |
Telewizor KIANO Slim 40 40" LED Full HD | 1 050 zł |
Kiano SlimTV 40 Smart 40" LED Full HD Smart TV DVB-T2 | 959 zł |
Telewizor LED Kiano SlimTV 40'' FullHD SmartTV | 949 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →