Телевізор Kiano Elegance TV 43 43 "
Kiano Elegance TV 43 43 "
2021 рік4K
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Kiano Elegance TV 43 43 "
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor LED Kiano Elegance TV 43 43 cale 4K UHD | 995 zł |
Kiano Elegance TV 43'' TV-LCD-KIA-0022 | 1 199 zł |
Telewizor KIANO Elegance TV 43" LED 4K Android TV | 1 069 zł |
Telewizor KIANO Elegance TV 43" LED 4K Android TV KE43M000001 - KE43M00300 | 1 069 zł |
Telewizor Kiano Elegance LED 43'' 4K Ultra HD Android | 1 095 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kiano Elegance TV 43
Ціни на Kiano Elegance TV 43 |
---|---|---|---|---|
Kiano Elegance TV 32 32 " | від 649 zł | 11 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 43 43 " | від 995 zł | 11 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 50 50 " | від 1 399 zł | 10 пропозицій | ||
Kiano Elegance TV 55 55 " | від 1 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →