Telewizor Samsung QE-85Q60C 85 "
Zdjęcia 5 |
Samsung QE-85Q60C 85 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct Dual LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Model 2023 roku
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-85Q60C 85 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED Samsung QE85Q60C 85 cali 4K UHD- 100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) - Miliard perfekcyjnych kolorów,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 6 696 zł |
SAMSUNG QE85Q60CAU QLED 4K Tizen DVB-T2/HEVC QE85Q60CAUXXHKolor: Czarny Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Pilot SolarCell
Przewód zasilający
Instrukcja Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 600 x 400 Waga z podstawą: 42,5 kg Waga bez podstawy: 41,5 kg Wysokość z podstawą [mm]: 1123,3 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1900.9 Głebokość z podstawą [mm]: 345,1 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 1085,7... więcejmm Szerokość bez podstawy [mm]: 1900,9 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 26,9 mm Typ telewizora: QLED Wielkość ekranu [cal]: 85" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2/HEVC Technologie obrazu: Tryb Filmowy
Inteligentna Kalibracja
Filmmaker Mode Inne: Przeglądarka internetowa
SmartThings Hub
Mobile to TV, TV initiate mirroring, TV Sound to Mobile, Sound Mirroring, Wireless TV On
Google Meet
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Wsparcie kamer mobilnych
Tryb Ambient
Microsoft 365
Czujnik Światła
Napisy
ConnectShare
EPG
Teletekst Technologie dźwięku: Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Q-Symphony
Multiroom Link
Bluetooth Audio
Funkcja Adaptacji Dźwięku Głośniki: 2.0 Stereo Moc głośników [W]: 20 W Technologie kontrastu: Supreme UHD Dimming
Wzmacniacz Kontrastu Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Inne technologie: FUNKCJE DLA GRACZY:
Automatyczny Tryb Gry
Game Motion Plus
Ultra Szeroki Obraz w Grach
Zoom Mini mapy
HGiG Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 Technologia odświeżania: Upłynniacz Ruchu Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: od 75" Technologie kolorów: Dual LED
100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot) Technologia HDR: Quantum HDR
HDR10+ Funkcje specjalne: ["Tryb Ambient","HbbTV Neonet.plZłóż skargę | 8 499 zł |
Samsung QE85Q60CAU TV-LCD-SAM-0941Perfekcyjne kolory, które nie bledną dzięki Technologii Quantum Dot Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które będą doskonałe nawet przy najwyższej jasności obrazu. Inteligentne centrum zarządzania rozrywką Smart Hub jest... więcejjeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści* podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowany Komputronik.plZłóż skargę | 8 499 zł |
Telewizor 85 Samsung QLED QE85Q60C (4K QHDR DVB-T2/HEVC Smart)Telewizor 85 Samsung QLED QE85Q60C (4K QHDR DVB-T2/HEVC Smart) https://sheyk.pl/img/products/31/79/54/1_max.jpg EmpikZłóż skargę | 7 920 zł |
Seria Samsung Q6 (QLED, 60 Hz)Porównaj w tabeli →
od 1 725 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 189 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 139 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 045 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 999 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, bez Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 599 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 599 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 010 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 696 zł
85 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 000 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 839 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 141 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, bez Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 3 032 zł
55 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 114 zł
43 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 399 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 500 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 6 500 zł
75 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
od 3 717 zł
50 ", 4K, 50 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 783 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
Modyfikacje Samsung QE-85Q60C
Ceny na Samsung QE-85Q60C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q60C 43 " | od 1 725 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-50Q60C 50 " | od 2 189 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-55Q60C 55 " | od 1 188 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-65Q60C 65 " | od 3 139 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75Q60C 75 " | od 4 599 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-85Q60C 85 " | od 6 696 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI