Telewizor MANTA 55LUA123E 55 "
MANTA 55LUA123E 55 "
50 "55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup MANTA 55LUA123E 55 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Manta 55LUA123E 55 cali 4K UHD | 1 489 zł |
Telewizor MANTA 55LUA123E 55" LED 4K Android TV | 1 599 zł |
Manta 55LUA123E 55" LED 4K Smart TV DVB-T2 | 1 599 zł |
Telewizor MANTA 55LUA123E 55" LED 4K Android TV | 1 599 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje MANTA 55LUA123E
Ceny na MANTA 55LUA123E |
---|---|---|---|---|
MANTA 50LUA123E 50 " | od 1 379 zł | 9 oferty | ||
MANTA 55LUA123E 55 " | od 1 489 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →