Telewizor MANTA 50LUA123E 50 " (5902510676117)
MANTA 50LUA123E 50 "
50 "55 "
Wyświetlacz:50 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup MANTA 50LUA123E 50 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Manta 50LUA123E 50 cali 4K UHDTelewizor z ekranem o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Produkt posiada wbudowane głośniki o... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 379 zł |
Telewizor 50 cali SMART TV 4K-UHD DVB-T2/S2 HEVC/H.265 - 50LUA123EFunkcje:✔ emanta.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Manta 50LUA123E 50" LED 4K Smart TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix;Aplikac OleOle.plZłóż skargę | 1 379 zł |
Telewizor Manta 50LUA123E Smart 4K-UHD DVB-T2 LEDTelewizor Manta 50LUA123E LED 50'' SMART 4K-UHD DVB-T2 HEVC/H.265 Telewizor Manta o przekątnej 50' posiada najnowszy Tuner DC... więcejB-T2 HEVC/265, dźwięk przestrzen... EmpikZłóż skargę | 1 379 zł |
Manta 50LUA123E 50" LED 4K Smart TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix;Aplikac RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 599 zł |
Modyfikacje MANTA 50LUA123E
Ceny na MANTA 50LUA123E |
---|---|---|---|---|
MANTA 50LUA123E 50 " | od 1 379 zł | 6 oferty | ||
MANTA 55LUA123E 55 " | od 1 475 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 299 zł
50 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 122 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 459 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 583 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI