Telewizor Kivi 55U740NB 55 "
Zdjęcia 11 |
Kivi 55U740NB 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kivi 55U740NB 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Kivi 55U740NB 55 cali 4K UHDTelewizor z ekranem o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Posiada wbudowane głośniki o łącznej... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 645 zł |
Telewizor KIVI 55U740NB 55" LED 4K UHD Android TVTelewizor KIVI 55U740NB 55" 4K Android TV DVB-T2 Ta seria uosabia nasze najlepsze doświadczenia, a modele mają więcej zalet i... więcejfunkcji. Minimalistyczny design harmonijnie łączy się z zaawansowanymi high-tech ekranami , które zapewniają doskonałą jakość obrazu. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 55" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K Typ podświetlenia: Direct LED Typ matrycy: Super MVA Częstotliwość odświeżania: 60 Hz System operacyjny: Android TV 9 Kolor: Czarny WiFi Bluetooth Tunery: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV Moc głośników: 2x 10W Technologie: HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear VESA: 400 x 300 mm Cienkie metalowe stojaki Eleganckie metalowe podstawki podkreślają minimalizm designu i pewnie trzymają etui. Telewizory KIVI Smart TV 2022 harmonijnie dopełnią każde otoczenie i staną się stylowym akcentem we wnętrzu Więcej kolorów dzięki technologii HDR Dzięki wsparciu technologii HDR obraz na ekranie Smart TV KIVI 2022 ma naturalny wygląd. Treści HDR są rozpoznawane automatycznie, dzięki czemu obraz jest natychmiast przesyłany na ekran w najlepszej jakości Wyraźny i szczegółowy obrazz technologią Ultra Clear Delektujcie się wyraźnym obrazem z maksymalną szczegółowością Maxelektro.plZłóż skargę | 1 899 zł |
KIVI 55U740NB 55" LED 4K Android TV HDMI 2.1 DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Disney+, HBO Max, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp OleOle.plZłóż skargę | 1 799 zł |
KIVI 55U740NB 55" LED 4K Android TV HDMI 2.1 DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Disney+, HBO Max, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 799 zł |
KIVI 55U740NB 55" LED 4K Android TV HDMI 2.1 DVB-T2 - darmowy odbiór w 22 | 1 799 zł |
Modyfikacje Kivi 55U740NB
Ceny na Kivi 55U740NB |
---|---|---|---|---|
Kivi 43U740NB 43 " | od 1 179 zł | 3 oferty | ||
Kivi 50U740NB 50 " | od 1 369 zł | 7 oferty | ||
Kivi 55U740NB 55 " | od 1 645 zł | 5 oferty | ||
Kivi 65U740NB 65 " | od 2 299 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 699 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 488 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)