Кухонна мийка Blanco Andano 500-IF 518315 540x440
Фото 8 |
Blanco Andano 500-IF 518315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 500-IF 518315 540x440
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Andano 500-IF 522965 z kor. InFino | 1 428 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 500-IF stal szlachetna polerowana 522965 | 1 724 zł |
BLANCO ANDANO 500-IF stal polerowana, InFino | 1 724 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 500-IF 522965 z kor. InFino | 1 724 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 500-IF:
Модификації Blanco Andano 500-IF 518315
Ціни на Blanco Andano 500-IF 518315 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-IF 518307 380x440 | від 1 235 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Andano 400-IF 518311 440x440 | від 1 104 zł | 16 пропозицій | ||
Blanco Andano 450-IF 519375 490x440 | від 1 399 zł | 14 пропозицій | ||
Blanco Andano 500-IF 518315 540x440 | від 1 422 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Andano 700-IF 518616 740x440 | від 1 498 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →