Монітор Asus VZ279HE 27 "
Фото 6 |
Asus VZ279HE 27 "
23 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Відмінність моделі VZ279HE від VZ279H полягає у відсутності вбудованих динаміків
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VZ279HE 27 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor ASUS VZ279HE-W 27 | 799 zł |
Monitor Asus VZ279HEG1R (90LM05T1-B01E70) | 855 zł |
Monitor ASUS Eye Care VZ279HE 27" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 850 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 27 VZ279HEG1R - PACZKOMAT, POCZTA, KURI | 695 zł |
Asus Vz279heg1r 27´´ Full Hd Led Gaming Monitor Czarny One Size / EU Plug | 664 zł |
Monitor ASUS Eye Care VZ279HE 27" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 850 zł |
Модификації Asus VZ279HE
Ціни на Asus VZ279HE |
---|---|---|---|---|
Asus VZ239HE 23 " | від 484 zł | 25 пропозицій | ||
Asus VZ279HE 27 " | від 664 zł | 7 пропозицій |