Монітор Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Відео 1Фото 6 |
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 27 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i Płaski ekran PC 686 cm 27" 1920 x 1080 pik | 1 248 zł |
27" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One Flex 27i - 4 ms - Monitor | 1 073 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre 27i Flex | 1 161 zł |
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One Flex 27i (12BKMAT1EU) 27" Full HD IPS 60Hz | 1 069 zł |
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i 68,6 cm (27") 1920 x 1080 12BKMAT1EU | 1 097 zł |
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One Flex 27i (12BKMAT1EU) 27" Full HD IPS 60Hz | 1 069 zł |
Відеоогляди